محل نصب ردیاب خودرو چه نقطه ای است؟

ردیاب خودرو یکی از ابزار های کوچک الکترونیکی است که در نقاط مختلف ماشین نصب و تمام مسیر های طی شده توسط خودرو را ضبط می کند. همچنین علاوه بر این ویژگی، ردیاب خودرو از امکانات دیگری پشتیبانی می کند که در ادامه متن آنها را به صورت اجمالی شرح خواهیم داد. جی پی اس ماشین می بایست در نقطه ای از خودرو نصب شود که اختلالی در ارسال سیگنال به وجود نیاید. از این رو پس از خرید ردیاب خودرو مناسب، ضروری است تا بهترین محل نصب ردیاب خودرو را برگزینید. در زیر بهترین محل نصب ردیاب ماشین ذکر شده است.

محل نصب ردیاب خودرو

محل نصب ردیاب خودرو

قبل از انتخاب محل نصب خودرو باید به چند نکته توجه داشت:

  1. دستگاه ردیاب خودرو کاملا پنهان و دور از دید باشد.
  2. جی پی اس خودرو آنتن دهی مناسبی جهت دریافت سیگنال های ماهواره و ارتباط با شبکه دیتا را داشته باشد.
  3. برای دستگاه های جی پی اس ثابت (نصب روی سیم کشی ماشین) امکان سیم کشی ماشین الزامی است و یا شرایط سیم کشی مخفی وجود داشته باشد.
  4. باید توجه داشت که نباید مابین آنتن دستگاه و ماهواره سطح فلزی وجود داشته باشد. بنابراین نصب کردن ردیاب زیر سقف خودرو باعث اختلال شدید در عملکرد دستگاه می شود.
  5. ردیاب هایی که دارای سنسور ضربه و حمل با جرثقیل هستند باید به صورتی نصب شوند که جزئی از خودرو محسوب شوند. ( کاملا محکم و بدون فاصله از بدنه خودرو)

1-زیر داشبورد فرمان

رایج ترین مکان برای نصب دزدگیر ردیاب خودرو، زیر داشبورد فرمان است. با توجه به اینکه داشبورد به سیم های برق بسیار نزدیک بوده و دارای یک پوشش محافظتی است، اغلب این قسمت از بهترین محل نصب ردیاب به شمار می رود.

2-داخل چراغ ترمز

داخل چراغ ترمز از هوشمندانه ترین و بهترین محل های نصب ردیاب خودرو است. ولی در عین حال بسیار ریسک پذیر نیز می باشد. با اینکه یافتن ردیاب خودرو در این قسمت برای سارقان دشوار است ولی به دلیل تصادفات و در پی آن شکستن چراغ ترمز، احتمال آسیب رسیدن به ردیاب خودرو وجود دارد. البته ذکر این نکته الزامیست که نصب ردیاب خودرو در داخل چراغ ترمز نیازمند ظرافت بالایی است و می بایست توسط افراد متخصص در این حوزه صورت گیرد.

3-پشت آمپرهای کیلومتر شمار

همانطور که در بالا گفته شد یکی از مواردی که در نصب ردیاب خودرو اهمیت دارد، امکان سیم کشی می باشد. پشت آمپرهای کیلومتر شمار یکی از مناسب ترین فضاها برای نصب جی پی اس خودرو می باشد چرا که شرایط سیم کشی در این قسمت به راحتی وجود دارد.

 

 

 

ردیاب کارمکس 

ردیاب کارمکس یک ردیاب حرفه ای با قابلیت های فراوان است که در صورت نصب مخفی آن در بهترین محل نصب ردیاب خودرو می توانید از مزایای کاربردی آن بهره مند شوید. ردیاب خودرو کارمکس تنها یک جی پی اس معمولی محسوب نمی شود. این ردیاب به عنوان یک دزدگیر پیشرفته از خودرو شما در برابر اشخاص غریبه و سارقان محافظت می کند.

ما در این مقاله به بهترین محل نصب ردیاب خودرو پرداختیم و  نقاط استثنایی را برای نصب این ابزار ذکر کردیم. همچنین حرفه ترین بهترین ردیاب خودرو را یعنی ردیاب خودرو کارمکس معرفی نمودیم. شما برای خرید ردیاب خودرو کارمکس و قیمت ردیاب خودرو می توانید به وبسایت ما مراجعه فرمایید. در ادامه جدولی را برای آشنایی مشتریان با مزایای ردیاب خودرو کارمکس تهیه کرده ایم.

 

مزایای ردیاب خودرو کارمکس
ارتقاء ایمنی خودرو بازیابی محل ماشین در موقعیت های مختلف
پایین آوردن هزینه سوخت با قابلیت نمایش میزان سوخت مدیریت زمان برای ارگان های حمل و نقل مانند: تاکسی ها و اتوبوس ها
اطلاع سریع از حرکت خودرو و ضربه به آن مدیریت مسیر مناسب
کارآمد در انواع وسایل نقلیه امکان استفاده به عنوان دزدگیر

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.