مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

کمی درباره سرگذشت جی پی اس خودرو؟

Gps tracker یا همان ردیاب خودرو دستگاه هایی با تکنولوژی بالا هستند که از دهه ۱۹۶۰ مورد استفاده قرار می گرفتند البته نه به شکل الان بلکه با یک تکنولوژی ساده تر نسبت به زمان حال. هنگامی که آنها برای اولین بار راه اندازی شدند، فقط ارتش ایالات متحده به سیستم ماهواره ای جی پی اس دسترسی داشت و آنها فقط از آن برای اهداف نظامی استفاده می کردند. اما با گذشت زمان و به دلیل عملکرد و کارایی بسیار بالای این گونه از لوازم، بسیاری از کشور ها تصمیم گرفتن در صنایع مختلف از این تکنولوژی استفاده کنند.

به دنبال استفاده عمومی از جی پی اس ، دانشمندان و مشاغل خصوصی به سرعت کشف کردند که چگونه دستگاه های ردیابی جی پی اس می توانند به مکان یابی، نقشه برداری و سایر صنایع کمک کنند. موقعیت یابی جی پی اس های قدیمی به اندازه امروز نبود. این امر به دلیل رمزگذاری ارتش آمریکا در فرکانس کلیدی از ترس نظامیان دشمن با استفاده از جی پی اس برای هدایت دستورالعمل هایشان بود.

در سال ۲۰۰۰ رئیس جمهور بیل کلینتون دستوری را برای خاموش کردن این رمزگذاری صادر کرد و به این ترتیب اجازه دسترسی عمومی به فناوری جی پی اس دقیق و قابل اعتماد را داد. از آن زمان گیرنده های جی پی اس به ابزاری حیاتی برای اطمینان از حفاظت از وسایل نقلیه، ماشین آلات، مردم و حیوانات خانگی تبدیل شده اند. این رویداد همچنین دریچه ای برای سیستم های ردیابی پیشرفته جی پی اس که امروز از آنها استفاده می کنیم، باز کرد.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

هم اکنون ۳۱ ماهواره عملیاتی جی پی اس در حال گردش به دور زمین هستند که اکثر ردیاب خودرو از این ماهواره ها برای تشخیص مسیر و نقشه خوانی کمک می گیرند.

 گفته می شود که سیستم های ردیاب خودرو از اصل اثر دوپلر ” “Doppler Effect (این اثر با مفهوم انتشار امواج ارتباط نزدیکی دارد) برای محاسبه فاصله و شناسایی مکان ها با استفاده از تغییر فرکانس سیگنال ها توسط ماهواره های جی پی اس استفاده می کنند.

شاید بپرسید دلیل استفاده از ردیاب خودرو در یک وسیله نقلیه چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل دلیل آن را برای شما توضیح دهیم.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

مهمترین خصوصیات یک ردیاب خودرو خوب چیست؟

باید گفت مدت هاست که سرقت وسایل نقلیه در سطح بین الملل یکی از موضوعات اصلی است و این آمار توسط چندین کشور پشتیبانی می شود. به عنوان مثال، گزارش های اخیر نشان می دهد که هر ۴۴ ثانیه یک ماشین دزدیده می شود.

این اطلاعات بسیار نگران کننده است. خوشبختانه، فناوری ردیابی جی پی اس یا همان ردیاب خودرو برای کمک به ما در محافظت از اتومبیل در برابر سارقین وجود دارد و در صورت سرقت، دستگاه های ردیابی خودرو نیز می توانند در بازیابی وسایل نقلیه به ما کمک کنند.

ردیاب خودرو جدید این قابلیت را دارند به محض خاموش شدن دزدگیر ماشین هشدار پیام کوتاه فوری برای صاحبان خودرو ارسال کنند.  در صورت اتصال ردیاب به سیستم مدار اتومبیل، می تواند تشخیص دهد که آیا زنگ هشدار خاموش است. پس از این اتفاق، به طور خودکار برای تلفن همراه صاحب خودرو اعلان پیامکی صادر می کند. این ویژگی مالک را وادار می کند ماشین خود را بررسی کند و در صورت نیاز با پلیس تماس بگیرد.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

علاوه بر موارد گفته شده ردیاب خودرو می توانند از راه دور روشن و خاموش شدن خودرو را غیرفعال کند. اگر اتومبیلی به دستگاه ردیاب مجهز شده باشد، مالک کنترل کاملی بر وسیله نقلیه خود دارد. بسته به مدل دستگاه ردیاب، برخی از ردیاب ها می تواند از راه دور دکمه روشن و خاموش شدن اتومبیل را غیرفعال کند تا امنیت وسیله نقلیه شما چندین برابر افزایش پیدا کند.

همچنین می توانید از ردیاب خودرو برای مسیر یابی نیز استفاده کنید. مدل های به روز تر ردیاب این قابلیت را دارند تا به واسطه مانیتور موجود مسیر هدایت را به شما نشان دهند. این ویژگی شاید از بارزترین ویژگی های ردیاب های خودرو است که علاقه مندان خوبی در سراسر دنیا دارد.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

سیستم های ردیاب امکان ذخیره سازی داده های سفر را برای چندین ماه فراهم می کنند و شما می توانید برای مرور زمان یا یک رویداد خاص آن را بررسی کنید.

نحوه کار ردیاب خودرو به این صورت است که ردیاب خودرو اطلاعات موقعیت و سرعت خود را هر ۳ دقیقه ارسال می کند. این داده ها بر روی یک سرور امن ضبط می شوند که امکان مشاهده هر نوع رویدادی یا ایجاد گزارش را برای افراد فراهم می کند.

از آنجا که این داده ها به طور خودکار به طور مکرر به سرور ضبط ارسال می شود، نه تنها مکان فعلی وسیله نقلیه در دسترس است بلکه داده های تاریخچه سفر، مسافت طی شده، زمان شروع و زمان توقف، سرعت و سایر اطلاعات نیز در دسترس است و می توانید در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

خرید ردیاب خودرو ارزان با کیفیت با تکنولوژی بالا؟

یافتن یک سیستم ردیاب خودرو کار دشواری نیست. می توانید یک خرید اینترنتی انجام دهید یا به فروشگاهی که چنین ابزارهایی را می فروشد وارد شده و بعد از بررسی مدل های مختلف و آشنایی با ویژگی های هر کدام خرید خود را انجام دهید. در بعضی از اتومبیل های گران قیمت این دستگاه ها از قبل نصب شده اند، اما اگر وسیله نقلیه شما فاقد این وسیله است توصیه می کنیم حتما برای خرید آن اقدام کنید تا امنیت خودرو شما فراهم شود.

چگونه بهترین ردیاب خودرو را انتخاب کنیم؟

جستجوی ما برای یافتن بهترین ردیاب برای وسایل نقلیه با بررسی ردیاب های مکانی شروع شد تا ببینیم کدام یک به طور مداوم بهترین عملکرد را دارند. سپس ما تحقیق عمیق خود را انجام دادیم تا ببینیم کاربران در مورد هر کدام یک از ردیاب های موجود در بازار چه می گویند تا بتوانیم بهترین ها را از بین ردیاب ها مختلف انتخاب کنیم.

ردیاب کارمکس ردیاب کوبان ردیاب زنوتیک ردیاب تلتونیکا
ردیاب تلتونیکا ردیاب تلتونیکا ردیاب لندر ردیاب وایزر

هر کدام یک از ردیاب های اشاره در این لیست از بهترین ردیاب های موجود در بازار هستند، از ویژگی های بارز آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دادن هشدار در سرعت های بالا
  • تشخیص سلامت موتور خودرو
  • تشخیص عمر باتری خودرو
  • تشخیص نیازهای تعمیر و نگهداری خودرو
  • امکان ردیابی مسیر حتی در بدترین موقعیت ها
  • امکان کنترل از راه دور خودرو

برای خرید بهترین و ارزان ترین ردیاب خودرو بهتر است به مراکز معتبر و نمایندگی های فروش مراجعه کنید تا بتوانی این محصول را با تخفیفات ویژه خریداری کنید. اگر به دنبال مناسب ترین مرکز فروش انواع مختلف ردیاب هستید، بهتر است به فروشگاه شرکت ره کاوان آیریک مراجعه کنید.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

این مرکز با داشتن جدیدترین مدل های ردیاب و نیز ارائه ضمانت نامه معتبر توانسته محبوبیت بسیار زیادی بین مردم کسب کند. شما نی ز می توانید با مراجعه حضوری و یا اینترنتی به شرکت ره کاوان آیریک محصولات ارائه شده این شرکت را با تخفیفات مناسب خریداری کنید.

اگر به دنبال یک ردیاب خودرو معتبر برای وسیله نقلیه خود هستید که کاملاً تست شده و با ضمانت کامل ارائه شده باشد، شرکت ره کاوان آیریک را در نظر بگیرید. سیستم های ردیابی وسیله نقلیه ما قابلیت اطمینان را اثبات کرده و برای نیازهای مشاغل کوچک تا متوسط ​​بهینه شده اند. با استفاده از ردیاب های ما، می توانید اطمینان داشته باشید که اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه شما دقیق و به موقع است. اطلاعات ردیاب های ما به شما این امکان را می دهد که هنگام مسیریابی وسایل نقلیه خود، آگاهانه در این زمینه تصمیم گیری کنید.

بهترین و مناسب ترین وسیله برای تامین امنیت خودرو؟

سرقت خودرو در سراسر کشور خیلی رایج است. در بسیاری از اوقات، ردیابی خودروی شما پس از سرقت تقریباً غیرممکن است، به همین دلیل داشتن راهی برای دانستن مکان یک وسیله نقلیه در همه زمان ها می تواند کمک فراوانی به صاحبان خودرو کند. یک ردیاب خودرو به شما امکان می دهد تا مکان یک وسیله نقلیه را در هر مکانی که هست ردیابی کنید و به پلیس اطلاع دهید.

اگر وسیله نقلیه شما به سرقت رفته است، آن را ردیابی کنید. هنگامی که وسیله نقلیه به سرقت می رود، ردیابی آن بسیار دشوار است. برای جلوگیری از گرفتار شدن، در اکثر اتومبیل ها پلاک خودرو تعویض یا برداشته می شود. یک ردیاب خودرو می تواند محل ماشین دزدیده شده را مشخص کند تا بتوانید اموال خود را به شما برگردانید.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

رانندگی اعضای خانواده را پیگیری کنید. اگر نوجوان شما فقط رانندگی یاد می گیرد، یا والدین مسن شما می خواهند استقلال خود را ادامه دهند، ردیاب نصب شده در خودرو آنها می تواند راهی عالی برای نظارت بر ایمنی آنها باشد. می توانید اطمینان حاصل کنید که همه اعضای خانواده در جایی که نباید باشند حضور ندارند.

هنگام رانندگی اعضای خانواده را ایمن نگه دارید. این ردیاب ها دارای دکمه های اضطراری هستند. با فعال شدن، سرویس های اضطراری می توان به سرعت مکان آنها را ردیابی کنید.

ردیاب های خودرو معمولا  با باتری کار می کنند. مهم است که از دوام باتری و نوع کارکرد باتری خود آگاه باشید. از آنجا که به طور معمول ردیاب را همیشه در اتومبیل خواهید گذاشت، مهم است که باتری ها را مرتباً بررسی کنید تا بدانید چه موقع زمان تعویض آنها فرا رسیده است. این می تواند اطمینان حاصل کند که ردیاب شما به طور شبانه روزی کار می کند، به خصوص در شرایط اضطراری.

البته ردیاب های دیگری نیز وجود دارد که به اصطلاح به آنها ردیاب های ردیاب های Dash گفته می شود، آنها کمی راحت تر برای کاربران هستند. آنها به جای باتری مستقیماً از ماشین شما شارژ می گیرند، بنابراین دیگر نگران تعویض دوره ای باتری ها نباشید. اما برای اطمینان از کار کرد درست آنها هنوز باید اتصال را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کند. همچنین مهم است که بدانید ردیاب چقدر از اتومبیل شما نیرو می گیرد تا بدانید که آیا روی بقیه سیستم های شما تأثیر می گذارد یا خیر.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

تاثیر گذارترین عامل بر قیمت ردیاب خودرو؟

قطعا کیفیت و نیز ارائه اطلاعات صحیح و سریع از وسیله نقلیه و موقعیت مکانی آن  قیمت ردیاب خودرو را بالا می برد، هر اندازه میزان برنامه های ارائه شده توسط ردیاب بیشتر باشد و بتواند اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهد گران تر خواهد بود.

تعداد زیادی ردیاب وجود دارد که می توانید با کمترین میزان قیمت آنها را  بخرید، به خصوص اگر شرکتی را پیدا کنید که محصولات با کیفیت و ارزان قیمت ارائه می کند. اما توجه داشته باشید که مسئله مهم در اینجا بحث امنیت خودرو شما است. بنابراین بهتر است تا جای ممکن از برند های معروف و با کیفیت استفاده کنید تا بتوانید بهترین بهره را از این محصول داشته باشید.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

اکثر ردیاب های موجود در کشور در خارج از محدوده های شهری کار نمی کنند. با این حال، برخی از شرکت ها به شما اجازه می دهند با پرداخت هزینه اضافه و یا اشتراک سالانه مسیر های خارج از شهر ها را نیز به ردیاب خود اضافه کنید. برای اطمینان از اینکه سیگنال از دست نمی رود، مطمئن شوید که می دانید میزان سیگنال در ردیاب شما چقدر است. اگر شما یا شخص دیگری قصد دارید وسیله نقلیه خود را از شهرهای بزرگ خارج کنید، مطمئن شوید که مقصد جدیدی که می خواهید در آن حضور داشته باشید را به برنامه خود اضافه کرده اید تا بتوانید از ردیاب ردیاب خودرو خود استفاده کنید یا نه.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

ایمنی در ردیاب های خودرو مهم است. اگر شما یا عزیزانتان در شرایط اضطراری قرار داشته باشید، آنها می توانند دکمه اضطراری ردیاب را فعال کنند، که اولین پاسخ دهندگان را از موقعیت آنها آگاه می کند. این می تواند در شرایط اضطراری در زمان حیاتی صرفه جویی کند.

پس دقت داشته باشید که مهمترین و تاثیر گذارترین فاکتور بر قیمت ردیاب خودرو ایمنی و عملکرد صحیح ردیاب است. شما برای خرید مناسب ترین ردیاب با قیمت ارزان و با ضمانت معتبر می توانید به وب سایت اینترنتی شرکت ره کاوان آیریک مراجعه کنید، ردیاب های عرضه شده در این شرکت تنوع گسترده ای دارد و متناسب با همه سلیقه ها است. پس بهتره زمان از دست ندید و برای افزایش امنیت خودروی خود به شرکت ره کاوان آیریک ما مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مناسب ترین ردیاب خودرو در بازار فروش کدام است؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.