بهترین ردیاب خودرو برای ماشین های اجاره ای

با توجه به اینکه اتومبیل های اجاره ای ممکن است در معرض خطر سرقت باشند برخی از افراد با ارائه ی مدارک جعلی اقدام به اجاره ی اتومبیل و سرقت آن می کنند. برای مقابله با این مشکل شرکت های اجاره ی اتومبیل می توانند از انواع ردیاب های خودرو کارمکس استفاده کنند. اما مهم ترین مسئله این است که بهترین ردیاب خودرو برای ماشین های اجاره ای چیست؟ برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

معرفی بهترین ردیاب خودرو برای ماشین های اجاره ای

ردیاب های خودرو انواع مختلفی دارند تفاوت بین این تجهیزات در نوع، عملکرد، قیمت و نصب آن ها می باشد. یکی از قدرتمندترین و بهترین ردیاب های خودرو برای ماشین های اجاره ای ردیاب GPS خودرو کارمکس است که به صورت یک دستگاه کوچک است که امکان نصب بر روی انواع اتومبیل های اجاره ای و وسایل موتوری را دارد. این نوع ردیاب ها به ردیاب مخفی معروف هستند. این نوع ردیاب ها در دسته ی ردیاب های ماهواره ای قرار می گیرند. این جی پی اس را به موتور اتومبیل متصل می کنند.

بهترین جی پی اس ماشین های اجاره ای

بهترین جی پی اس ماشین های اجاره ای

نحوه عملکرد ردیاب یا GPS کارمکس

در ادامه ی این بحث باید بگوییم که نصب این ردیاب به صورت ماهواره ای است و به مالکان خودرو این امکان را می دهد که با استفاده از اپلیکیشن کاربردی و ساده به وسیله ی تبلت، موبایل یا دسکتاپ به صورت لحظه به لحظه از موقعیت اتومبیل خود مطلع شوند.

کاربران می توانند با استفاده از این نوع جی پی اس همه اطلاعات مربوط به مسیرهایی که توسط اتومبیل طی شده است و همچنین تخلفات ثبت شده، میانگین سرعت اتومبیل، هر نوع لرزش و توقف، جزئیات تردد در محدوده مجاز را به وسیله ی اپلیکیشن مشاهده کنند. یکی از مهم ترین ویژگی های ردیاب یا GPS کارمکس این است که شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن از روشن شدن اتومبیل خود جلوگیری کنید. با استفاده از این نوع ردیاب ها می توانید از هر نوع آسیب، صدمه و سرقت از اتومبیل خود جلوگیری کنید.

شرکت های اجاره ی اتومبیلی که به دنبال ردیاب هایی با سرعت و عملکرد بالا هستند می توانند از ردیاب های کارمکس استفاده کنند. این نوع ردیاب امکان سازگاری با انواع مختلف شرایط آب و هوایی را دارد و دارای باتری داخلی هستند. این جی پی اس ها قابلیت پنهان شدن از دید افراد را دارند بنابراین شرکت های اجاره اتومبیل می توانند با خیال آسوده این ردیاب ها را بر روی اتومبیل های خود نصب کنند.

بهترین جی پی اس خودرو اجاره ای

بهترین جی پی اس خودرو اجاره ای

امکانات ردیاب یا GPS کارمکس به عنوان بهترین ردیاب خودرو برای ماشین های اجاره ای

  • ردیابی لحظه ای اتومبیل
  • قابلیت خاموش کردن اتومبیل های اجاره ای از راه دور
  • تعریف محدوده ی جغرافیایی مشخص برای اتوموبیل و ارسال هشدار برای مالک اتوموبیل در صورت عبور از محدوده ی مشخص شده
  • امکان شنود در داخل کابین اتومبیل در موارد الزامی
  • مجهز به باتری پشتیبان در زمان های قطع برق اتومبیل
  • دسترسی به پنل و اپلیکیشن اختصاصی کاربر پسند و امکان ردیابی آنلاین
  • امکان فعال و غیر فعال کردن سیستم های ردیابی اتومبیل جی پی اس به وسیله ی اس ام اس
  • اتصال به موتور اتومبیل با استفاده از سیم کشی در این نوع ردیاب کارمکس
  • مخفی بودن از دید افراد
بهترین ردیاب خودرو اجاره ای

بهترین ردیاب خودرو اجاره ای

خرید بهترین ردیاب خودرو برای ماشین های اجاره ای از کارمکس

در این مبحث به معرفی یکی از بهترین مدل های ردیاب خودرو برای ماشین های اجاره ای پرداختیم. ردیاب های کارمکس عملکرد مناسبی دارند. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام خرید ردیاب اتومبیل وجود دارد، خرید از مراکز و نمایندگی های فروش معتبر است؛ این مراکز محصولات اورجینال و با کیفیت را به شما ارائه می دهند و علاوه بر قیمت مناسب می توانید از گارانتی و خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید. کارمکس با ارائه ی انواع ردیاب های اتومبیل برای خودروهای اجاره ای شما را در مسیر محافظت از اتومبیل تان یاری می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.