گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می‌ دهد

گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد می‌تواند به شما کمک کند که به‌راحتی خودروی خود را موقعیت‌یابی و ردیابی کنید. همچنین گزارشات ردیاب خودرو به‌نوعی وضعیت خودروی شما را نیز بازگو می‌کند. شما می‌توانید از گزارش‌های اعلام‌شده در خصوص ارزیابی نحوه عملکرد خودرو، نظارت بر رفتار راننده و یا تصمیم‌های دیگر استفاده کنید.

 استفاده از گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد

بر اساس  گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد، شما می‌توانید استفاده‌های زیادی را از آن داشته باشید. البته برخی از ردیاب‌ها گزارش‌های بیشتری را به کاربر نشان می‌دهند اما موارد زیر از مهم‌ترین گزارش‌ها است.

گزارشات جی پی اس خودرو

گزارشات جی پی اس خودرو

 1. بررسی مسافت‌های پیموده شده

یک نمونه از  گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد، در خصوص مسافت طی شده است. شما می‌توانید با بررسی گزارش مسافت‌های طی شده توسط خودرو، هزینه‌ها را مشخص کنید. به‌عنوان‌مثال می‌توانید بر اساس کیلومترهای طی شده، برای کاربر و یا راننده هزینه‌ها را مشخص کنید. این نوع گزارش بیشترین کارایی را در بین موسسه‌های کرایه خودرو دارد.

 1. ارائه گزارش تفصیلی در خصوص ردیابی خودرو

یک نمونه دیگر از گزارشاتی که جی پی اس ماشین نشان می دهد، نمونه گزارشی است که به‌صورت تفصیلی و کامل ارائه می‌شود. این گزارش تمام مواردی را که توسط جی پی اس ثبت‌شده را نشان می دهد. برخی از موارد زیر در گزارش تفصیلی قرار می‌گیرد:

 • زمان‌های روشن و خاموش شدن خودرو
 • زمان دقیق حرکت‌ و توقف‌ها در مسیر
 • زمان ورود و خروج‌ راننده به خودرو
 • زمان دقیق قطع شدن آنتن دهی جی پی اس (حرکت در تونل‌ها و غیره)
 • مدت‌زمانی که خودرو روشن بوده است
 • مسافت طی شده توسط خودرو

و ده‌ها مورد دیگر در گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد و شما می‌توانید از آن‌ها به‌عنوان گزارش تفصیلی استفاده کنید.

بررسی انواع گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد.

گزارشات جی پی اس ماشین

گزارشات جی پی اس ماشین

 1. گزارش‌هایی در خصوص زمان توقف و بیکاری خودرو

یکی دیگر از گزارشاتی که جی پی اس ماشین نشان می دهد در خصوص زمان توقف و بیکاری خودرو است. به‌عنوان مثال راننده چه زمانی خودرو رو روشن کرده و به کجا رفته است؟ چه مدت در یک کافه و یا رستوران و یا حتی تعمیرگاه توقف کرده است؟ شما می‌توانید با کمک این گزارش‌ها مشخص کنید که راننده‌ها بیشترین زمان خود را در کجا سپری می‌کنند؟ بیشتری زمانی که راننده‌ها توقف داشته‌اند چه زمانی بوده است؟ چه مکان‌هایی به‌عنوان محل توقف راننده‌ها شناخته می‌شود؟ این نوع گزارش‌ها می‌توانند برای موسسه‌های کرایه خودرو و یا افرادی که خودروهای خود را در اختیار راننده قرار می‌دهند بسیار مفید باشند. به‌عنوان‌مثال توقف‌های طولانی‌مدت راننده در کافه‌های بین‌راهی و یا ایستگاه‌های پلیس می‌تواند نشان‌دهنده رفتار راننده باشد.

 1. بررسی گزارش‌های مبنی بر ورود خودرو به شهرها و استان‌ها

یکی دیگر از گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد در خصوص زمان و تاریخ ورود خودرو به شهرها و استان‌ها است. درواقع  در این گزارش شما می‌توانید ببینید که خودرو در چه تاریخی و در چه زمانی وارد شهرها و استان‌های دیگر در کشور شده‌اند. با این کار مدت‌زمان حضور خودرو در این شهرها را می‌توان بررسی کرد.  این گزارش را نشان می‌دهد که خودرو چه زمانی وارد یک استان شده و چه زمانی از آن استان خارج‌شده است. این نوع گزارش برای خودروهایی که برای حمل بار استفاده می‌شوند و در اختیار راننده هستند بسیار مفید است.

 1. ارائه گزارش در خصوص مدت‌زمان روشن بودن خودرو

از دیگر  گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد، در خصوص مدت‌زمان روشن بودن خودرو است. در این گزارش‌ها می‌توان مشخص کرد که خودرو در چه زمانی و در چه تاریخی روشن‌شده و آخرین بار چه زمانی خاموش شده است. این گزارش به‌خوبی نحوه عملکرد خودرو و فعالیت راننده را به شما گزارش می دهد. ممکن است یک خودرو بیش‌ازحد استاندارد روشن مانده باشد.

 1. گزارش از مسیرهای طی شده

یکی از مواردی که در سال‌های اخیر به‌شدت موردتوجه قرارگرفته مقدار سوخت مصرفی در خودروها است. با استفاده از گزارشاتی که ردیاب خودرو نشان می دهد، می‌توان به‌راحتی مسیرهای انتخاب‌شده و طی شده توسط راننده را مورد بررسی قرارداد. این گزارش به شما نشان می دهد که راننده برای کاهش مسیر خود و مصرف سوخت کمتر از چه جاده‌ها و مسیرهایی عبور کرده است. همچنین مقایسه مسیر طی شده با مسیرهای دیگر نشان می‌دهد که انتخاب راننده تا چه میزان کارآمد بوده است.

انواع گزارشات ردیاب ماشین

انواع گزارشات ردیاب ماشین

 معرفی مجموعه ردیاب کارمکس

مجموعه کارمکس به‌خوبی در زمینه خرید ردیاب خودرو، معرفی جی پی اس خودرو، بررسی قیمت جی پی اس، معرفی انواع ردیاب، معرفی انواع دزدگیر ردیاب خودرو، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید ردیاب خودرو، فروش انواع GPS TRACKER، مقایسه ردیاب خودرو، ارائه بهترین ردیاب خودرو، ارائه بهترین قیمت ردیاب خودرو، مشاوره در زمینه خرید بهترین نوع ردیاب خودرو به شما هم‌وطنان گرامی کمک و راهنمایی خواهد کرد.

 

 

شما می‌توانید با خرید ردیاب خودرو از مجموعه کارمکس امنیت خودروی خود را تضمین کنید. ردیاب های ارائه‌شده در این مجموعه به‌عنوان بهترین ردیاب خودرو دارای بالاترین کیفیت بوده و همراه با  گارانتی و راهنمای نصب به شما ارائه می‌شوند. همچنین کارشناسان این مجموعه به‌صورت رایگان تمامی سؤالات شما را پاسخ می‌دهند. شما می‌توانید برای استفاده و دریافت راهنمای ردیاب خودرو به سایت مجموعه کارمکس مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.