راهنمای جامع خرید ردیاب خودرو

راهنمای جامع خرید ردیاب خودرو: خرید ردیاب خودرو بیشتر برای مالکان خودروهای لوکس ، مدیریت ناوگان حمل و نقل، والدینی که ماشین آنها در اختیار فرزند می باشد، خودروهای حمل پول در موسسات مالی، سرویس مدارس، پلیس نیروی انتظامی، خودروهای ترانزیت بین المللی و موسسات اجاره خودروهای لوکس بر اساس نوع کار می تواند مفید و موثر باشد.

ردیاب چیست؟

ردیاب به قطعه ای الکترونیکی گفته می شود که برای کنترل خودرو، سالخوردگان، افراد دارای آلزایمر، حیوان خانگی و موتور سیکلت که بر روی آن نصب می شود و صاحب آن می تواند از راه دور از طریق ردیاب وضعیت آن را کنترل نماید. این وسیله ی پرکاربرد امروزه بسیار ضروری و لازم است. چرا که در صورت سرقت می توان از طریق همین دستگاه جی پی اس آن را ردیابی و پیدا کرد. خرید ردیاب خودرو برای دارندگان خودروهای لوکس و مشاغلی که نیاز به کنترل موقعیت خودرو دارند بسیار ضروری به نظر می رسد. ردیاب کارمکس نمونه یکی از ردیاب های پرتقاضا در کشور است.

ردیاب خودرو:

ردیاب خودرو را در هر قیمت از خودرو می گذارند و از طریق آن می توان موقعیت خودرو را بررسی کرد. برخی ردیاب خودرو را با نام جی پی اس یا مسیریاب هم می شناسند. از آن جهت ردیاب ها در ابعاد مینی مال و کوچک وجود دارند برای اینکه به شکل مخفی در ماشین نصب شوند و مالک خودرو می تواند از هر فاصله ای در شبانه روز خودرو خود را کنترل نماید.

ردیاب خودرو را در هر جایی از خودرو می توان نصب کرد همچنین می توان آن را برای ردیابی بر روی انواع موتور سیکلت هم نصب کرد. این دستگاه به قدری کوچک است که می توان در هر نقطه ای از خودرو آن را جاسازی کرد به طوری که برای سارقین قابل شناسایی نیست.

ردیاب ماشین را می توان از طریق موبایل شخصی یا کامپیوتر هم کنترل کرد از این رو بر روی تمامی سیم کارتها قابل اجرا می باشد.

ردیاب دستگاهی کوچک برای دریافت موقعیت شخص، خودرو یا موتور سیکلت

 

ردیاب دستگاهی کوچک برای دریافت موقعیت شخص، خودرو یا موتور سیکلت

ردیاب دستگاهی کوچک برای دریافت موقعیت شخص، خودرو یا موتور سیکلت

چونگی کارکرد ردیاب:

ردیاب ها همگی دارای سیستم جی پی اس هستند و از این طریق طول و عرض جغرافیایی موقعیت از طریق سیم کارت نصب شده روی آنها که بر روی کامپیوتر یا موبایل مالک نصب شده است، فرستاده می شود و به راحتی می توان به موقعیت خودرو پی برد. حتی قادر است تا با استفاده از وای فای محیط مختصات لوکیشن را برای مالک بفرستد. این سیستم ایمنی خودرو باعث شده تا بسیاری از مالکان خودرو مخصوصا خودروهای لوکس از آن بهره مند شوند و با خیال راحت تری رانندگی نمایند.

تکنولوژی در ردیاب خودرو به جایی رسیده است که برخی از ردیاب ها دارای میکروفون شنود می باشند که می توان تمامی صحبتهای کابین داخلی خودرو را شنید. حتی در برخی از آنها به مالک خودرو اجازه می دهد تا در ها را باز و بسته و حتی ماشین را از راه دور خاموش کند و در نوعی دیگر از ردیاب ها امکان عکسبرداری از کابین داخلی فراهم شده است.  با خرید ردیاب خودرو که به آن می توان عنوان دزدگیر خودرو هم نسبت داد بسیاری از سرقت های خودرو و موتورسیکلت بی نتیجه مانده است.

ردیاب برای چه افرادی ضروری است:

خرید ردیاب خودرو بیشتر برای مالکان خودروهای لوکس ، مدیریت ناوگان حمل و نقل، والدینی که ماشین آنها در اختیار فرزند می باشد، خودروهای حمل پول در موسسات مالی، سرویس مدارس، پلیس نیروی انتظامی، خودروهای ترانزیت بین المللی و موسسات اجاره خودروهای لوکس بر اساس نوع کار می تواند مفید و موثر باشد.

نصب جی پی اس خودرو به والدینی که می خواهند رفت و آمد فرزند خود را کنترل کنند و مدیرانی که به دلیل امنیت شغلی مجبور به رعایت نکات امنیتی می باشند و خودروهای حمل پول و خودروهایی که در جاده های ترانزیتی رفت و آمد می کنند و امکان سرقت آنها وجود دارد همچنین ردیاب موتورسیکلت نیز توصیه می شود.

ردیاب ها به نوعی دزد گیرهایی هستند که موقعیت خودرو سرقت شده را به مالک خودرو اطلاع می دهد

 

راهنمای جامع خرید ردیاب خودرو: ردیاب ها به نوعی دزد گیرهایی هستند که موقعیت خودرو سرقت شده را به مالک خودرو اطلاع می دهد

راهنمای جامع خرید ردیاب خودرو: ردیاب ها به نوعی دزد گیرهایی هستند که موقعیت خودرو سرقت شده را به مالک خودرو اطلاع می دهد

راهنمای نصب ردیاب خودرو:

نصب ردیاب خودرو جای ثابتی ندارد از اینرو به دلیل کوچک بودن آن می توان هر جایی از خودرو آن را نصب کرد اما بهتر آن است که نزدیک به سیم کشی برق خودرو باشد.

gps ماشین انواع متنوعی دارند که هر چه مدل و امکانات آن مدرن تر باشد نحوه نصب آن پیچیده تر خواهد بود. در زمان خرید ردیاب خودرو راهنمای نصب آن نیز تحویل مشتری می گردد. نصب مدل های ساده بسیار آسان است و خود شما می توانید با استفاده از راهنمای نصب اقدام به این کار نمایید اما در مدل های جدیدتر کمی پیچیده است و چنانچه به هر دلیلی نتوانستید آن را نصب کنید می توانید از نصاب های دزدگیر خودرو کمک بگیرید آنها کمتر از نیم ساعت با کمک راهنمای نصب آن را برای شما هر قسمت خودرو که مد نظر دارید، جاسازی می کنند.

راهنمای جامع خرید ردیاب خودرو:

ردیاب به عنوان یکی از اختراعات بشر، جایگاه ویژه ای در جوامع پیشرفته امروزی پیدا کرده است و در مدل های متنوع و با امکانات مختلفی به بازار عرضه شده که هر فرد با توجه به نیاز خود یکی از آنها را خریداری می کند. در مقاله راهنمای جامع خرید ردیاب خودرو به معرفی برخی از انواع ردیاب خودرو می پردازیم. مسیریاب ها یا جی پس اس ها با هدف محافظت از خودرو و امکان موقعیت سنجی آن در صورت سرقت به بازار عرضه شده اند. جی پی اس خودرو دارای امکانات پیشرفته ای از قبیل: قابلیت استفاده به عنوان دزدگیر و سیستم ضد سرقت خودرو، مکالمه دوطرفه با سرنشینان، هشدار در صورت روشن و جابجایی خودرو، تعیین محدودیت سرعت برای خودرو، ضدآب و ضد ضربه، گزارش مصرف سوخت و بسیاری موارد دیگر می باشند. خرید ردیاب خودرو با توجه به امکانات متنوعی که مدنظر خریدار است در اختیار آنها قرار می گیرد. در زیر مشخصات انواع جی پی اس خودرو را بررسی می کنیم:

ردیاب فندکی ماشین که در پورت فندکی خودرو جاسازی می شود

 

ردیاب فندکی خودرو:

جی پس اس خودرو فندکی به نوع ردیاب های مغناطیسی شباهت زیادی دارد و همان طور که از نام آن پیداست با نصب یک سیم کارت و اتصال به پورت فندکی ماشین به راحتی موقعیت سنجی می شود. از ویژگی های این ردیاب می توان به نصب راحت و سریع آن اشاره نمود همچنین در صورت خارج شدن پورت فندکی از جایگاه خود، پیامک اطلاع رسانی آن فورا برای مالک خودرو ارسال می شود.

ردیاب مغناطیسی:

ردیاب مغناطیسی که با نام ردیاب آهنربایی هم مشهور است، راحت و سریع نصب می شود و نیازی به سیم کشی ندارد. ردیاب مغناطیسی یکی از بهترین انواع ردیاب محسوب می شود.  این ردیاب با کمک آهنربای آن به هر قسمتی از خودرو که قابلیت مغناطیسی داشته باشد نصب می شود و عملکرد قدرتمند و خوبی دارد. با توجه به ساختار آن می توان در ردیابی افراد و موتور سیکلت هم از آن بهره برد.

ردیاب دیاگ خودرو:

ردیاب دیاگ خودرو در ردیف ارزان ترین موقعیت یاب خودرو قرار دارد اما دلیلی بر ضعف آن نیست بلکه برخلاف قیمت ارزان، نصب آن راحت و سریع انجام می شود و بر روی سوکت دیاگ برق خودرو نصب شده و شروع به ردیابی می کند. این جی پی اس ارزان کارایی مفید و موثری دارد و اطلاعات دقیقی از زمان و تاریخ مسیرها را در اختیارتان قرار می دهد.

ردیاب ماهواره ای :

ردیاب ماهواره ای کوچکترین ردیاب در میان ردیاب های حال حاضر در ایران است که موقعیت مکانی را با دقت بسیار بالا به وسیله داده ها از ماهواره جی پی اس محاسبه می کنند. با کمک این ردیاب می توانید موقعیت خودرو را با موبایل یا کامپیوتر ردیابی نمایید و حتی با ارسال پیامک خودرو را خاموش کنید که این ویژگی در زمان سرقت خودرو بسیار کارآمد است. این ردیاب قابلیت کنترل آنلاین بوسیله موبایل و کامپیوتر را دارا است همچنین دریافت مسیرهای طی شده توسط خودرو، گزارش های توقف و پارک خودرو، نمایش تعداد دفعات خاموش و روشن شدن خودرو و قابلیت تعیین مسیر مجاز تردد و تعیین مسیر غیرمجاز تردد را برای زمانی که والدین نیاز به چک کردن ترددهای فرزندان خود دارند یا موسسات اجاره خودرو بخواهند از این پیش فرض برای کنترل ترددهای غیرمجاز خودرو مطلع شوند و یا مدیران از تردد خودروهای تحت نظارت خود در مسیرهای مجاز یا غیرمجاز اطلاعات کافی داشته باشند، مورد استفاده قرار می گیرد. ردیاب ماهواره ای دارای سنسور روشن شدن غیرمجاز خودرو یا موتورسیکلت می باشد که در زمان وقوع آن  را به مالک اطلاع می دهد و  بسیاری قابلیت های موثر را در خود دارد. این ردیاب یک سال گارانتی تعویض دارد. خرید ردیاب خودرو با قابلیت های پیشرفته علاوه بر اینکه موقعیت خودرو سرقت شده را اعلام میکند همچنین مانند یک دزدگیر ردیاب خودرو مانع از سرقت خودرو می شود.

 

ردیاب ماهواره ای دارای امکاناتی چون خاموش کردن خودرو از راه دور می باشد

ردیاب ماهواره ای دارای امکاناتی چون خاموش کردن خودرو از راه دور می باشد

ردیاب کارمکس:

ردیاب خودرو هوشمند حرفه ای جهت کنترل بهتر وسیله نقلیه است و در واقع بهترین انتخاب بهترین ردیاب خودرو برای شماست و بعد از نصب از طریق اپلیکیشن موبایل و کامپیوتر از موقعیت خودروی خود مطلع می شوید.

قیمت ردیاب خودرو:

قیمت جی پی اس ماشین خارجی بسیار گزاف هستند و مدل های داخلی بر اساس مدل و نوع امکانات آن دارای نرخ های مختلفی است و بستگی دارد که شما چه نوع ردیابی با چه امکاناتی نیاز دارید.

 

خرید اینترنتی ارزانترین ردیاب خودرو:

اگر به دنبال خرید ارزانترین ردیاب خودرو هستید لازم است بدانید که یکی از راه‌های پیشروی شما خرید اینترنتی از فروشگاه‌های آنلاین معتبر می‌باشد. با این روش هم در وقت و هم در هزینه بسیار صرفه‌جویی کرده‌اید. پایین بودن قیمت جی پی اس خودرو در خرید ایترنتی دلایل متنوعی دارد که به ان اشاره می کنیم. همچنین یکی دیگر از مزایایی که خرید اینترنتی ارزانترین ردیاب خودرو دارد این است که در زمان بسیار صرفه جویی می شود. دیگر نیاز نیست به فروشگاه های گوناگون سر بزنید تا ردیاب مد نظر خود را بیابید. حال شما می توانید در خانه بنشینید و بهترین و باکیفیت ترین خرید را انجام دهید. البته این نوع خرید لازم است شما از سلامت و اعتبار سایت مطمئن باشید.

 

خرید دستگاه جی پی اس خودرو و موتور سیکلت:

شما می توانید برای خرید ردیاب خودرو به صورت آنلاین به سایت www.carmx.net مراجعه نمایید و پس از انتخاب ردیاب مورد نظر درب منزل تحویل بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.