مزیت جی پی اس کارمکس

از مزیت جی پی اس کارمکس اطلاعی دارید؟ چنانچه این سوال و ده ها سوال دیگر ذهن شما را مشغول کرده است، پس اجازه بدهید با هم ببینیم چرا کارمکس؟ شرکت کارمکس آرزو دارد چیزی بیش از یک فروشنده باشد. محصولات با کیفیت بالای این شرکت برای رفع نیازهای مشتری طراحی شده اند و با استفاده از مزایای ردیاب خودرو کارمکس در آینده این تنها یکی از دلایلی است که با آن همراه شده اید. برای آگاه شدن از این مزایا به پاسخ اینگونه سوالات می پردازیم.

 

آیا صاحبان خودروها مزیت جی پی اس کارمکس را می دانند؟ امروزه بسیاری از وسایل نقلیه دارای عملکرد GPS داخلی هستند که به آن ها امکان می دهد اتومبیل را ردیابی کند، در نتیجه اطلاع از مزیت جی پی اس کارمکس گامی مهم برای صاحبان خودرو است. اکثر خودروهای جدید دارای نوعی فناوری ردیابی موقعیت مکانی هستند، که از ابزار همراه خود دریافت می کند. به طور معمول یک ردیاب یا جی پی اس، شبیه یک جعبه کوچک که ممکن است یک آنتن یا لامپ LED روی آن نصب شده باشد. اندازه آن ها معمولاً سه تا چهار اینچ طول، دو اینچ عرض و یک اینچ یا بیشتر ضخامت دارد.

مزیت ردیاب خودرو کارمکس

مزیت ردیاب خودرو کارمکس

برای درک بهتر مزیت جی پی اس کارمکس کافیست بگوییم، این محصول سیستمی است که به صورت  سخت‌افزاری بر روی وسیله نقلیه نصب شده و اجازه می‌دهد تا با آن ارتباط برقرار شود. به خاطر پنهان بودن این دستگاه در هنگام نصب و در صورت سرقت خودرو، مشتری می تواند از محل دقیق خودرو در هر زمانی در هر زمان و مکان مطلع شده و برای خاموش‌کردن آن اقدام کند.

 

 • مزایای ردیاب خودرو کارمکس نسبت به محصولات رقبا چیست؟

به طور کلی مزایای ردیاب خودرو کارمکس عبارت است از:

 • امکان ردیابی به صورت بر خط و با پارامتر های زمانی-مکانی
 • ثبت ورود و خروج در محدوده مکانی و عدم تجاوز از سرعت تعیین‌شده
 • امکان مشاهده موقعیت فعلی وسیله نقلیه با استفاده از نقشه
 • تغییر وضعیت دستگاه در حالت تعلیق در فاصله های زمانی معین
 • توانایی قطع سیستم سوخت رسانی/ برق ماشین
 • اعلام وارد شدن ضربه بر روی خودرو
 • توانایی ارسال صدای داخل ماشین
 • سیستم باتری پشتیبان
 • ارسال پیام مبنی بر قطع ارتباط فیزیکی/ منطقی سیستم
 • نمایش بر خط وضعیت خودرو

 

همچنین دیگر مزیت جی پی اس کارمکس این است که می‌تواند روی همه وسایل نقلیه از جمله کامیون، تریلر، خودروی سواری و موتور سیکلت نصب شده و در عین حال با گارانتی 12 ماهه و ۶ ماه ضمانت تعویض عرضه گردد. سیستم کارمکس همچنین از ماژول های قدرتمند جی پی اس با توانایی دقت و صحت نسبتا بالا جهت رصد تا شعاع ۱ متر می باشد. یکی دیگر از مجموعه مزیت جی پی اس کارمکس این است که یک محصول ایرانی به همراه فن‌آوری‌ها نوین است.

 

مزیت جی پی اس کارمکس

مزیت جی پی اس کارمکس

آیا با توجه با مزیت جی پی اس کارمکس انتخاب بهترین ردیاب مشکل است؟

از آنجا که ردیاب خودرو به مشتری این امکان را می دهد تا وسیله نقلیه را کنترل نموده و حتی در صورت ربایش آن امکان ردیابی وجود دارد، در نتیجه با توجه با مزیت جی پی اس کارمکس، انتخاب بهترین جی پی اس خود دغدغه اکثر صاحبان خودرو بوده است. از مزایای ردیاب خودرو کارمکس علاوه بر تشخیص محل توقف آن، تاریخ موقعیت و جزئیات بیشتری را در دسترس قرار می دهد.

شرکت ما در کنار رقبای خود از جمله ایران رهیاب، ویزرکو، رهیاب برتر، جی پی اس خودرو و جی پی ران همیشه با حفظ کیفیت محصولات خود، برتری محسوس خود را به دیگران دیکته کرده است.

 

در بین محصولات موجود در بازار، در حال حاضر ردیاب های شرکت کارمکس جز بهترین ها بوده و همیشه نظر مشتریان مشکل پسند را به خود جلب نموده است. یکی دیگر از مزایای ردیاب خودرو کارمکس قیمت های خیره کننده و مناسب آن است که همیشه در صدر جدول قیمت ها نمایان بوده است.

شرکت کارمکس سال هاست با توجه به تنوع و کیفیت محصولات تولیدی، در زمینه تولید ردیاب خودرو سواری، کامیون، اتوبوس و موتورسیکلت در بازار ایران مطرح است. این شرکت با توجه به قیمت محصولات نیز در میان رقبا به شکلی حرفه ای گوی رقابت را ربوده و می تواند همچنان یکی از بهترین انتخاب ها برای مشتری باشد. با نوسان اقتصاد و افزایش سرسام آور نرخ ارز در سراسر کشور، یکی از پیامدهای آن قطعاً افزایش قیمت لوازم ماشین، دزد گیر، رد یاب هاست. اما با این حال مزیت جی پی اس کارمکس حفظ قیمت مناسب در کنار کیفیت عالی است. نمایندگی ‌های ردیاب کارمکس در سراسر کشور، محصولات این برند را به صورت مقرون‌ به ‌صرفه ارائه می ‌دهند. به همین دلیل است که نمایندگی های ما با سفارش های بیشتری نسبت به رقبا روبرو هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.