نحوه خرید ارزانترین ردیاب خودرو

یکی از بهترین ابزارهایی که در این سال‌ها به بازار آمده است و نقش پررنگی در کنترل خودرو دارد ردیاب خودرو می‌باشد. با انتخاب ارزانترین ردیاب خودرو با کیفیت علاوه بر اینکه کنترل خودرو خود را به دست دارید، در هزینه خود نیز صرفه‌جویی کرده‌اید.

شاید این سؤال پیش بیاید که کارایی ردیاب خودرو چیست؟ باید گفت ردیاب خودرو همان GPS می‌باشد که درون ماشین قرار می‌گیرد و اطلاع می‌دهد شما در چه موقعیت مکانی هستید. یکی از مزایای بزرگی که ردیاب خودرو دارد این می‌باشد که اگر خودرو شما به سرقت برود خیلی سریع می‌توانید با استفاده از یکی از ارزانترین ردیاب خودرو آن را بیابید. از مزیت‌های استفاده از ردیاب خودرو این نکته می‌باشد که بسیار سریع است. زمانی که خودرو شما به سرقت برود به‌سرعت می‌تواند موقعیت مکانی آن را بیابد. اگر همین کار را برعهده پلیس قرار داده بودند پیداکردن سارق یک پروسه بسیار زمان‌بر خواهد بود و نتیجه خاصی هم به دنبال نخواهد داشت.

این باور غلط می‌باشد که ارزانترین ردیاب خودرو، پایین‌ترین کیفیت هم دارد. با جست‌وجو کردن و خرید از فروشگاه‌های معتبر یک ردیاب خودرو با کیفیت با قیمت بسیار ارزان پیدا کنید.

ردیاب‌های خودرو قیمت‌های بسیار گوناگونی دارند که به امکانات آن‌ها بستگی دارد. اگر می‌خواهید ارزانترین ردیاب خودرو لازم است که مدل‌های مختلف آن را بشناسید. همچنین لازم می‌باشد که بدانید نیازتان از یک ردیاب تا چه حد می‌باشد. ردیاب‌هایی که امکانات گسترده و پیچیده دارند گران‌قیمت‌تر می‌باشد. اما اگر شما نیاز خود را بشناسید نیاز ندارید هزینه اضافی کنید و از میان ارزانترین ردیاب خودرو انتخاب می‌کنید.

در این مقاله به معرفی بهترین ردیاب خودرو نیز می‌پردازیم.

ردیاب‌ها را چگونه به خودرو وصل می‌کنند؟

 

ردیاب‌ها را چگونه به خودرو وصل می‌کنند؟

اتصال ردیاب به خودرو به سه روش انجام می‌شود:

 • متصل کردن ردیاب خودرو به پورت OBD خودرو دیاگ؛
 • ردیاب را می‌توان به سیستم برق خودرو نیز متصل کرد؛
 • می‌توان از ردیاب آهنربایی استفاده کرد.

انواع مدل ارزانترین ردیاب خودرو:

انواع مدل ارزانترین ردیاب خودرو

زمانی که قصد خرید ارزانترین ردیاب خودرو را داریم در مرحله اول باید مشخص کنیم که ردیاب را به چه روشی می‌خواهیم به خودرو متصل کنیم. معمولاً ردیاب در قسمتی نصب می‌شود که به‌راحتی توسط سارق دزدیده و یا غیرفعال نشود. در ادامه ارزان‌ترین ردیاب خودرو را بر اساس محل اتصال آن‌ها معرفی می‌کنیم.

 1. ردیاب OBD خودرو:

این نوع از ردیاب برای انجام کار خود به منبع مستقیم برق نیاز دارد. در ماشین جایی که می‌تواند این منبع برق را تأمین کند پورت OBD می‌باشد. باتوجه‌به اینکه این قسمت از اتومبیل استفاده نمی‌شود به‌راحتی می‌توان برای نصب جی‌پی‌اس خودرو از آن استفاده کرد. با این کار به شارژر ردیاب نیاز نیست و همچنین در دید سارق نیز نمی‌باشد. این نوع ردیاب در دسته ارزانترین ردیاب خودرو قرار می‌گیرد. اتصال و جداکردن آن بسیار راحت می‌باشد. اگر می‌خواهید یک ردیاب بخرید که هم کارایی خوبی داشته باشد و هم‌قیمت مناسبی داشته باشد باید بدانید که این نوع ردیاب مدل‌های مقرون‌به‌صرفه زیادی دارد.

 

 1. ردیابی که به سیم‌کشی خودرو وصل می‌شود:

گروه دیگر از ردیاب‌هایی که در بازار قرار دارد انواعی هستند که باید آن‌ها را به سیم‌کشی برق خودرو متصل کنیم. ارزانترین ردیاب خودرو را می‌توانید در مدل‌های این نوع ردیاب بیابید. خرید از فروشگاه‌های معتبر مانند کارمکس می‌تواند برای خرید ارزانترین ردیاب خودرو بسیار به شما کمک می‌کند. بر اساس نام این نوع ردیاب هم می‌توان فهمید که برای کارکردن نیاز به اتصال به برق خودرو دارد. از مزایای این روش قراردادن یک منبع اتصال دائمی و پنهان بودن آن از دید سارقان نام برد. این نوع از ردیاب خودرو یکی از محبوب‌ترین انواع ردیاب خودرو می‌باشد. دلیل محبوبیت آن این می‌باشد که سارقان به‌راحتی آن را نمی‌بینند.

 

 1. ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی:

بخشی از ردیاب آهنربایی از فلز ساخته شده است و یکی از محبوب‌ترین انواع ردیاب‌های موجود در بازار می‌باشد. اگر تمایل دارید ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی را تهیه کنید که هم به‌راحتی نصب شود و هم کارایی مناسبی داشته باشد، ردیاب آهنربایی یک انتخاب بسیار مناسب و خوب می‌باشد. این ردیاب کارایی سایر ردیاب‌ها را دارد اما نکته پر اهمیتی که در آن وجود دارد این است که منعطف می‌باشد و می‌تواند بسیاری از وسایل شما را ردیابی کند. این ردیاب را در زیر خودرو نصب می‌کنند. ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی را می‌توان از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر، مانند کارمکس می وان خریداری کرد و از بابت یک خرید مطمئن و با کیفیت آسوده‌خاطر باشید.

 

 1. این نوع ردیاب‌ها مجهز به آهنرباهای بسیار قوی هستند که به‌راحتی از خودرو جدا نمی‌شوند و ضربه بسیار قوی باید وارد شود تا بتواند آن‌ها را از جای خود جدا کند. نکته بسیار مهم و جالب دیگری که دررابطه‌با این آهنرباها وجود دارد این است که تنها مخصوص خودرو نیستند و برای سایر وسایل ارزشمندی که قابلیت اتصال به آهنربا را دارند می‌توان از آن استفاده کرد. علاوه بر این‌که این ردیاب‌ها قدرت ردیابی بسیار بالایی دارند، سارقان نمی‌توانند محل اتصال آن را بیابند.

 

همه چیز درباره قیمت ردیاب آهنربایی خودرو:

همه چیز درباره قیمت ردیاب آهنربایی خودرو

مدل‌های بسیار متنوعی از این نوع ردیاب‌ها در بازار وجود دارد شرکت‌های گوناگونی این نوع ردیاب‌ها را تولید می‌کنند. این‌که کدام نوع ردیاب آهنربایی خودرو را انتخاب کنیم بستگی به نیاز و کاربرد آن برای خریدار دارد و همچنین بودجه خریدار نیز در انتخاب مدل بسیار مهم می‌باشد.

ردیاب‌های آهنربایی چگونه کار می‌کنند؟

ردیاب‌های آهنربایی خودرو به‌وسیله یک نرم‌افزار کار می‌کنند که باید آن را روی تلفن همراه و یا کامپیوتر نصب کرد. عملکرد ردیاب به این صورت می‌باشد که ابتدا آن را به‌وسیله یک سیم‌کارت باید راه‌اندازی کنیم. در ادامه باید نام کاربری و رمز خود را به نرم‌افزار بدهیم تا بتوانیم از آن برای ردیابی استفاده نماییم. باید توجه کرد که قبل از طی‌کردن این مراحل باید ردیاب با شارژر مخصوص خود کاملاً شارژ شده باشد و بعد روی خودرو نصب شود. ردیاب‌های آهنربایی چسبندگی بسیار بالایی دارند که این ویژگی را می‌توان در ارزان‌ترین ردیاب خودرو آهنربایی نیز مشاهده کرد. در زمان نصب ردیاب توجه بفرمایید که آن را در محل‌هایی مانند زیر مخزن خودرو که آهن کمی دارند نصب نکنید زیرا اتصال این سست خواهد بود. دررابطه‌با مراقبت از ردیاب نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این می‌باشد که با وجود ضد آب بودن ردیاب نباید به مدت طولانی در معرض آب قرار بگیرد. پس بهتر است یک روکش برای آن تهیه کنید تا رطوبت و باران اسیدی آن را از بین نبرد. اگر این نکات را رعایت کنید ردیاب آهنربایی بهترین کارایی را برای شما خواهد داشت.

خرید ردیاب خودرو ارزان‌قیمت:

تا این بخش مقاله شما را با انواع ردیاب خودرو و ویژگی هایی که داشتند و این که چگونه نصب می شدند آشنا کردیم. همچنین در برخی قسمت ها به این نکته که چگونه یک خرید مقرون به صرفه نیز داشته باشیم اشاره کردیم. حال سوالی که پیش می آید این است که آیا خرید  ارزانترین ردیاب خودرو به معنی یک خرید بی کیفیت می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که همانطور که خرید یک وسیله گران به این معنی نیست که حتما کیفیت بسیار بالایی دارد؛ خرید یک جنس ارزان هم دلیلی بر بی کیفیت بودن نیست. در نتیجه اصل اول در رابطه با خرید  ارزان ترین جی پی اس خودرو پاسخ دادن به این سوال است که چه نوع ردیابی با چه امکاناتی نیاز دارند تا بر اساس آن خرید خود را انجام دهند.

در بازار مدل‌های متنوعی از ردیاب‌های خودرو وجود دارد که مربوط به شرکت‌های گوناگون می‌باشند. برخی از این مدل‌ها بسیار پیچیده می‌باشند که برای افرادی که تنها یک ردیابی ساده می‌خواهند مناسب نیست. پس دررابطه‌با خرید ارزان‌ترین ردیاب خودرو بسیار مهم می‌باشد که بدانیم نیازمان از یک ردیاب چیست. با دانستن این نکته دیگر نیازی نیست برای آپشن‌هایی که مورد نیازمان نیست هزینه کنیم. گاهی ممکن است شما به گمان اینکه ردیاب گران‌تر کارایی بهتر و بالاتری دارد خریدتان را انجام دهید و در زمانی که می‌خواهید آن را نصب کنید متوجه شوید یک ردیاب پیچیده تهیه کرده‌اید که کارایی بیش از حد نیاز شما دارد.

خرید اینترنتی ارزانترین ردیاب خودرو:

اگر به دنبال خرید ارزانترین ردیاب خودرو هستید لازم است بدانید که یکی از راه‌های پیشروی شما خرید اینترنتی از فروشگاه‌های آنلاین معتبر می‌باشد. با این روش هم در وقت و هم در هزینه بسیار صرفه‌جویی کرده‌اید. پایین بودن قیمت جی پی اس خودرو در خرید ایترنتی دلایل متنوعی دارد که به ان اشاره می کنیم. همچنین یکی دیگر از مزایایی که خرید اینترنتی ارزانترین ردیاب خودرو دارد این است که در زمان بسیار صرفه جویی می شود. دیگر نیاز نیست به فروشگاه های گوناگون سر بزنید تا ردیاب مد نظر خود را بیابید. حال شما می توانید در خانه بنشینید و بهترین و باکیفیت ترین خرید را انجام دهید. البته این نوع خرید لازم است شما از سلامت و اعتبار سایت مطمئن باشید.

 • فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری از هزینه‌هایی که فروشگاه‌های حضوری دارند؛ مانند هزینه کرایه، آب، برق، دکور را ندارند. قاعدتاً هزینه برای این موارد در قیمت جنس نیز اثر می‌گذارد. در نتیجه با حذف شدن این مخارج در فروشگاه‌های اینترنتی قیمت تمام شده محصول نیز کاهش پیدا می‌کند و می‌توانید ارزان‌ترین ردیاب خودرو را خریداری نمایید.
 • فروشگاه‌های اینترنتی عرضه مستقیم و یا غیرمستقیم دارند. به این معنا که اجناس با کم‌ترین واسطه و یا بدون واسطه به دست خریدار می‌رسد. این امر باعث می‌شود قیمت تمام شده اجناس کاهش پیدا کند و بتوانید ارزان‌ترین ردیاب خودرو خریداری نمایید.

یکی از مزایایی که دررابطه‌با فروشگاه اینترنتی می‌توان عنوان کرد این نکته می‌باشد که تنوع در فروشگاه‌های اینترنتی بسیار بالا می‌باشد و افراد طیف انتخاب بسیار وسیع دارند و می‌توانند باتوجه‌به بودجه خود خرید کنند.

انواع ردیاب خودرو چه مزایایی دارند؟

تا این بخش از مقاله اطلاعات بسیاری دررابطه‌با انواع ردیاب خودرو و اینکه چگونه ارزانترین ردیاب خودرو را خریداری کنیم به شما ارائه دادیم. در ادامه بحث می‌خواهیم دررابطه‌با مزایایی که یک ردیاب خودرو دارد صحبت کنیم.

 • ردیاب‌های خودرو تنها در زمان سرقت ماشین کارایی ندارند و می‌توان در زمینه‌های گوناگون از آن‌ها استفاده نمود. بعضی از شرکت‌ها هستند که به‌منظور کنترل رفت‌وآمد ماشین‌هایی که در شرکت نیز کار می‌کنند کاربرد دارد. شرکت‌هایی که به‌عنوان اجاره خودرو و حمل‌ونقل هستند، ردیاب کاربرد بیش‌تری نسبت به قبل دارد. با استفاده از ردیاب تردد وسایل نقلیه چک می‌شود و اتومبیل‌ها تنها اجازه رفت‌وآمد در یک محدوده و منطقه خاص هستند. همچنین ردیاب برای محاسبه رفت‌وآمد و همچنین درآمد شرکت در یک بازه زمانی بسیار مناسب می‌باشد.
 • گروهی دیگر از مشاغل که نیاز فراوانی به استفاده از ارزانترین ردیاب خودرو دارند شرکت‌های بیمه و ناوگان‌های حمل‌ونقلی داخل و خارج از شهر می‌باشند. این شرکت‌ها حفظ جان و مال مردم به آن‌ها بستگی دارد ازاین‌رو استفاده از ردیاب بسیار برای این شرکت‌ها اهمی دارد.
 • یکی از مزایای بسیار مهم ردیاب‌ها سرعت عمل بالایی می‌باشد که دررابطه‌با یافتن موقعیت مکانی خودرو دارد. این امر باعث می‌شود سارق قبل از اینکه دسترسی به آن بسیار سخت باشد آن را پیدا می‌کند و پلیس بر اساس آدرس داده شده محل قرار را می‌یابد و به‌موقع به محل قرار می‌رسد.
 • زمانی که یک از انواع ردیاب را به خودرو خود وصل می‌کنید احساس امنیت خود را بالاتر می‌برید. به دلیل اینکه ردیاب می‌تواند سریع محل را نشان دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.