مقایسه انواع ردیاب خودرو داخلی و خارجی

مقایسه انواع ردیاب خودرو: با توجه به بالا رفتن قیمت خودرو ها همواره تهدیداتی مانند سرقت اتومبیل مارا تهدید میکند و باعث شده تا به دنبال یک ردیاب خودرو مناسب باشیم . ممکن است در حین خرید ردیاب خودرو سوالاتی در ذهن ما بیاید مانند اینکه ردیاب خودرو داخلی بخریم یا خارجی ؟ پاسخ این سوال باید یک پاسخ منطقی و درست باشد نه اینکه صرفا چون یک ردیاب خارجی است از کیفیت بهتری برخوردار است . طبق نظر سنجی های اخیر ملاک خریداران ردیاب به دو بخش تقسیم میشود اول اینکه کیفیت خوبی داشته باشد و دوم اینکه قیمت مناسبی داشه باشد که این دو ملاک همراه هم در محصولات خارجی عمدتا وجود ندارد ولی میتوان نمونه های داخلی مناسبی برای این دو ملاک پیدا کرد . کیفیت یک ردیاب به طور مستقیم با کارایی آن مرتبط است . از لحاظ تخصصی هرچقدر ردیاب خودرو آمار لحظه ای بیشتری  از وضعیت خودرو نشان دهد یا موقعیت مکانی دقیق تری از خودرو نشان دهد دارای کیفیت بیشتری است

 

اگر جی پی اس خودرو بتواند مکانیزم ها و یا آپشن های بهتری را دارا باشد بدون شک بازار فروش بیشتری را دارا هست . برای مثال در نمونه های خارجی ردیاب علاوه بر نشان دادن موقعیت مکانی خودرو میتواند وضعیت قطعات و سیستم های مکانیکی خودرو را نیز نمایش دهد و خودروی شمارا نیز عیب یابی کند که در نمونه های داخلی ممکن است به چنین مواردی بر نخوریم . برای مقایسه انواع ردیاب خودرو به عنوان مثال سرعت یک ردیاب یا اصطلاحا سرعت اتصال ردیاب به سرور نیز نقش مهمی را ایفا میکند که خوشبختانه نمونه های داخلی در صحنه های موازی با نمونه های خارجی در این عرصه رقابت میکنند . یک ردیاب باید بتواند موقعیت و مسیر را با کیفیت بسیار بالا نشان دهد تا در حین مسیر دچار مشکل نشوید که نمونه های خارجی معمولا در این مورد بهتر عمل میکنند و معمولا غیر از ردیاب کارمکس در ردیاب های داخلی به کیفیت تصویر اهمیت زیادی نداده اند .

 • ردیاب خودرو چیست ؟ و چگونه از آن استفاده کنیم ؟

همه باید با ردیاب موقعیت یابی GPS ، که به آن “ردیاب  خودرو ” نیز گفته می شود ، آشنا باشند. این یک سیر کامل تاریخی را از طریق حرکت اتومبیل ثبت می کند ، به شما این امکان را می دهد که جهت حرکت خودرو را در هر زمان درک کنید ، و به دلیل اندازه کوچک آن، پنهان بودن آن آسان تر است و یافتن آن دشوارتر است. یکی از ابزاری است که معمولاً برای حفاظت اتومبیل از سرقت اسفاده میشود . اما ممکن است از خود بپرسید چرا معمولاً ؟ زیرا ردیاب ها امکانات بسیاری دارند شما میتوانید با خرید یک ردیاب مانند ردیاب کارمکس همسر یا فرزاندان خود را تحت مراقبت قرار بدهید یا در کار های امنیتی و تعقیب و گریز از آنها استفاده کنید و محدوده هایی را به عنوان محدوده غیر مجاز برای ردیاب تعریف کنید که اگر همسر شما وارد آن محدوده شد به شما اطلاع دهد و یا توسط دفاتر اعتباری برای ردیابی افراد تحت مراقبت  استفاده می شود.
از آنجا که ردیاب مکان یک ابزار علمی است ، باید از “منبع گرما” دور نگه داشته شود ، بنابراین “موتور” و “لوله اگزوز” که نزدیک به منبع گرما هستند در نظر گرفته نمی شوند و ابتدا کنار “قوس چرخ” و “سپر عقب” ماشین نصب می شوند .

gps

gps

 • تاریخچه ردیاب خودرو

ما قبلاً در جیمز باند ، ماموریت غیرممکن و شرلوک هاوس و سایر فیلم ها دیده ایم که کسی با قرار دادن یک ردیاب GPS در ماشین سعی در جاسوسی  شخص مورد نظر دارد و علاوه بر آن  برای اشکال زدایی از ماشین نیز از ردیاب استغفاده میکنند . ردیاب های خودرو دستگاه های کوچکی هستند که برای آگاهی از موقعیت اتومبیل یا کامیون در زمان واقعی به سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) و شبکه تلفن همراه متکی هستند. اگرچه همه ردیاب های اتومبیل GPS به صورت نامرئی طراحی نشده اند ، اما اکثر آنها به اندازه کافی کوچک هستند که به راحتی توسطسارقین و دزد ها دیده نمی شوند. بسیاری از این دستگاه ها حتی می توانند برای نظارت بر حرکت شخصی که ممکن است از خانه خارج شود یا هنگام ترک خانه یا جایی که می رود استفاده شود. ردیاب می تواند اشتعال اتومبیل را قطع کرده و هنگام فعال شدن اشتعال هشدار ارسال کند ، و همچنین سایر ویژگی های “استاندارد” مانند میکروفون و بلندگو را نیز شامل می شود.

ردیاب خودرو نیز یکی از بهترین ابزار های بشر بوده و هست که امکان ردیابی و مسیر یابی به خودروی شما میدهد که نگران سرقت خودرو نباشید . ردیاب کارمکس نمونه یکی از ردیاب های پر تقاضا در کشورمان است که نیاز های شما را به خوبی برآورده میکند.

 

 • بهترین ردیاب خودرو چیست

موقعیت های بسیاری وجود دارد که  می تواند این وسیله مفید باشد. به عنوان مثال ، اگر به یک پارک بروید و ماشین خود را گم کنید ، می توانید از ردیاب GPS خود استفاده کنید تا ببینید آیا یدک کش شده است یا خیر. یا شاید همسر یا شما ساعتی قبل قرار بوده در خانه باشد و شما می خواهید بدانید کجا هستند. همیشه با یک ردیاب GPS بدانید که ماشین شما دقیقاً کجاست. فرزندان  خود را کنترل کنید والدین رانندگان نوجوان اغلب نگران امنیت بچه های خود در پشت فرمان هستند. کمبود تجربه رانندگی و احتمال رانندگی با  بیشتر سرعت غیرمجاز از جمله عواملی است که تصادفات رانندگی را شکل میدهند . اگر دیر به خانه برگردند ممکن است تعجب کنید کجا هستند.

برای خرید بهترین ردیاب خودرو باید به ملاک های زیر توجه کرد :

 • سرعت اتصال بالای ردیاب
 • ارائه کیفیت بالای تصویر
 • سیستم دقیق موقعیت یابی
 • گارانتی و کارت طلایی
 • پشتیبانی و راهنمایی
 • قابلیت تعویض
 • قیمت مناسب
 • کیفیت بالا

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و بالا بودن قیمت ردیاب های خارجی و نبود آنها به دلیل  تحریم های ظالمانه متخصصین داخلی  سعی کرده اند  ردیابی با کیفیت بالا طراحی کنند تا نیاز های داخلی را به خوبی پوشش دهد و محصولی متناسب با لیاقت شما ارائه دهد . ردیاب خودرو کارمکس با قابلیت اتصال بالا و پرسرعت به سرور و کیفیت بالا تصاویر و همچنین قابلیت تعویض و کارت طلایی ارائه میشود. کارمکس یکی از بهترین ردیاب خودروهای سنگین نیز محسوب می شود.

 

 

 • راهنمای ردیاب خودرو

اساساً در تعاریف راهنمای ردیاب خودرو ، نقطه شروع طراحی و توسعه ردیاب های GPS خودرو کمک به افراد در مدیریت وسایل نقلیه ، تعیین محل و پرس و جو از محل وسایل نقلیه و انجام ردیابی ضد سرقت است. برخی از شرکتهای حمل و نقل اتومبیل و شرکتهای حمل و نقل عمومی همچنین می توانند مدیریت ناوگان و اعزام ، مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها را بر اساس داده های ارائه شده توسط مکان یاب GPS انجام دهند ، تا حمل و نقل هوشمند و مدرن را تحقق بخشند . ردیاب ها سه نوع هستند و در نحوه شارژ و نصب ردیاب در خودرو با یکدیگر تفاوت دارند. ردیاب مستقل می تواند در خارج از بدنه یا بار خودرو قرار داشته باشد و انرژی را از یک باتری داخلی قدرتمند دریافت می کند ، بنابراین حتی هنگام خاموش بودن خودرو نیز کار می کند. نوع دیگری از دستگاه ها مستقیماً به شبکه داخلی متصل می شوند و باتری مخصوص به خود را دارند که پس از خاموش شدن احتراق روشن می شود. جدیدترین ردیاب ها از طریق پورت سرویس OBD2 متصل می شوند که برای اتصال یک گوشی لازم است. کنترل GPS برای حمل و نقل برای محافظت از اتومبیل و کارایی شرکت های تاکسی، خدمات تحویل، شرکت های تجاری و ساختمانی، سازمان های امنیتی یا دولتی، خدمات اضطراری، شرکت های حمل و نقل و غیره ضروری است.

ردیاب خودرو که به عنوان ردیابی GPS نیز شناخته می شود کاربرد های بسیاری دارد و به همین دلیل هنگام خرید یک اتومبیل به شما خواهند گفت یک ردیاب نیز تهیه کنید تا از سرقت اتومبیل در امان بمانید.

                                                        

 

 • قیمت جی پی اس خودرو

وقتی به دنبال خرید یک ردیاب با کیفیت هستیم معمولا قیمت های گزاف ما را دیوانه میکند . در بعضی موارد نیز ردیاب های خارجی گاها با قیمت خریدی عرضه میشوند که در ایران از قیمت خود ماشین نیز بالا تر میرود . اگر بخواهیم ردیابی با قیمت مناسب چه در ایران و چه نوع خارجی آن پیدا کنیم معمولا ردیابی بی کیفیت تحویل ما میدهند . اما آیا قیمت جی پی اس مناسب و کیفیت بالا برای یک ردیاب غیر ممکن است ؟

 

خودروی شما لایق احترام و حفاظت است اما نه به هر قیمتی و نه با هر محصولی. اصلا نیاز نیست محصولی گران تر از قیمت خودروی خود تهیه کنید یا محصولی بی کیفیت تهیه کنید به دلیل ارزان بودنش . ما به شما ردیاب کارمکس را پیشنهاد میدهیم چون شما لایق بهترین ها هستید . نگران قیمت ردیاب خودرو نباشید ردیاب کارمکس با کیفیت ترین ردیاب داخلی با مناسب ترین قیمت است که با دیدن قیمت مناسب این ردیاب بدون شک تعجب خواهید کرد . اگر باور نمیکنید اینجا را کلیک کنید .

 

 • پایان سرقت اتومبیل با ردیاب کارمکس

اگر دارای وسیله نقلیه هستید بدون شک شما نیازمند خرید یک ردیاب هستید . تا بتوانید موقعیت مکانی خودرو خود را به طور لحظه ای رصد کنید و  از وضعیت خودروی خود مطلع شوید . همانطور که از عنوان متن مشخص است ردیاب خودرو کارمکس پایانیست بر تمام سرقت های اتومبیل و عملا با سیستم ردیابی قوی موقعیت مکانی خودرو را به صورت لحظه ای نشان داده و سرقت را نا ممکن میکند .این ردیاب بر روی هر وسیله  نقلیه قابل نصب است فرق نمیکند که پراید باشد یا ماشین سنگین .این ردیاب را در جایی که به عقل هیچکسی جز خود شما نمیرسد نصب کنید تا دزد ها و سارقین از آن بی خبر باشند . شکل ظاهری و ویژگی های این ردیاب سبب شده تا در هر جایی از وسیله نقلیه ی شما قابل نصب باشد . این ردیاب از طریق نرم افزار و سیم کارت شما ارتباط برقرار میکند و موقعیت مکانی و وضعیت شما را پس از خاموش شدن و در حین حرکت به صورت لحظه ای ارسال میکند (تفاوتی در نوع سیم کارت وجود ندارد )

ردیاب خودرو کارمکس

ردیاب خودرو کارمکس

ردیاب کارمکس میتواند به 2 نوع آنلاین و آفلاین به شما خدمات ارائه دهد . در حین فعال کردن حالت آنلاین از طریق نرم افزار این ردیاب وضعیت خودروی خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید . در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید در حالت آفلاین به شما خدمات ارائه میدهد و موقعیت مکانی خودروی شما را به سیم کارتتان ارسال میکند (مقایسه انواع ردیاب خودرو).

ردیاب کارمکس

 • ویژگی های ردیاب کارمکس

این ردیاب حین باز شدن درب های خودرو و یا روشن شدن خودرو سریعا آلارم میدهد .اگر نگران این هستید که خودرو شما الان در کجا و با چه سرعتی در حال حرکت است این ردیاب به شما اطلاع میدهد . شما میتوانید هر محدوده ای را به عنوان محدوده غیر مجاز برای خودروی خود تعریف کنید تا حین ورود به آن محدوده به شما هشدار دهد .

 

اگر تصادفی صورت بگیرد یا ردیاب از خودرو شما جدا شود با خبر خواهید شد .اگر در نقاط کور یا بدون سیگنال ورود کنید نقاط را در خود ذخیره میکند و پس از آنتن دهی لوکیشن این نقاط را برای شما ارسال میکند .به راحتی ماشین خود را امانت دهید و نگران مسافت و سرعت طی شده نباشید . با این ردیاب فرزندان خود را کنترل کنید . این وسیله با قابلیت نصب بر روی هر ماشینی به نیاز های شما پاسخ میدهد ردیاب کارمکس دارای یک پلتفرم طولانی است .

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو

 

 • مقایسه انواع ردیاب خودرو: ردیاب داخلی بهتر است یا ردیاب خارجی ؟

به طور کلی اگر بخواهیم خلاصه ای از مقاله بگوییم برای مقایسه انواع ردیاب خودرو باید کارایی و عملکرد یک ردیاب را مورد بحث و بررسی قرار بدهیم . صرفا موضوعی مبنی بر اینکه ردیاب خارجی به علت خارجی بودنش بهتر است نداریم . در برخی موارد ما در رقابت با نمونه خارجی پایین تر هستیم و در برخی موارد نسبت به این نمونه ها دارای برتری هستیم . ردیاب های داخلی مانند ردیاب کارمکس که در عرصه های مختلف در حال رقابت با نمونه های خارجی است توانسته که موفقیت های چشمگیری در این زمینه کسب کند و ضمانت و گارانتی این ردیاب سبب شده تا محبوبیت بسیار بالایی در ایران کسب کند و متقاضیان زیادی را نسبت به خرید این ردیاب کسب کند . شما می توانید در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب کنید و با کارشناسان و مشاوران کارمکس ارتباط برقرار کنید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.