ارزان ترین ردیاب خودرو (مقایسه GPS ها)

ارزان ترین ردیاب خودرو  کدام است؟ جی پی اس خودرو و موتورسیکلت امروزه در میان ایرانیان طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. خریداران ردیاب خودرو و موتور علاوه بر این که به دنبال یک کالای با کیفیت هستند تمایل دارند ارزان ترین ردیاب خودرو را نیز تهیه کنند. می توان گفت عبارت ارزان ترین ردیاب خودرو یکی از پر جستجو ترین عبارات در موتورهای جست و جوگر می باشد.

 

ارزانترین ردیاب خودرو کدام است ؟

شرکت های بسیار زیادی هستند که ردیاب های ارزان قیمت را به بازار ارائه می دهند که اغلب آن ها در چین تاسیس شده اند. بازار GPS خودرو مدت کوتاهی می باشد که در ایران رواج پیدا کرده است. از این رو بسیاری از خریداران اطلاعی از برندهای گوناگون آن ندارند و زمانیکه که یک ردیاب با قیمت پایین می بینند سریع آن را خریداری می کنند. اگر تمایل دارید ارزان ترین ردیاب خودرو را تهیه کنید باید آمادگی مشکلات بعد از آن را نیز داشته باشید به همین دلیل بهتر است قبل از خرید در رابطه با برندهای گوناگون اطلاعات کسب کنید. همچنین باید تفاوت کیفیت بین جی پی اس ارزان قیمت و نمونه های با قیمت بالاتر را بدانید.

 

تفاوت جی پی اس ارزان با ردیاب با کیفیت چیست ؟

در این بخش از مقاله به تفاوت جی پی اس ارزان با ردیاب خودرو با کیفیت می پردازیم. یکی از مشکلاتی که در بازار ایران مشاهده می شود این نکته می باشد که خریداران گمان می کنند نمایندگی ها قیمت را بالا برده اند و به قیمت جهانی کالا توجهی ندارند. قیمت جی پی اس ماشین که با هدف سود وارد می شوند و توجهی با رضایت مشتری نمی شود بین 200 تا 350 هزار تومان می باشد. این ردیاب ها کیفیت و دوام پایینی دارند و همچنین از خدمات پشتیبانی برخوردار نمی باشند. همچنین نسبت به ردیاب های با قیمت بالاتر و با کیفیت تر قدرت تشخیص موقعیت مکانی دقیق ماشین پایینی دارند. این نکات کیفیتی که اشاره کردیم باعث تفاوت قیمت میان ردیاب های ارزان و گران و با کیفیت شده است. اگرچه برای تهیه این ردیاب ها هزینه کم تری می کنید اما دوام ردیاب های ارزان پایین می باشد و کیفیت و دقت پایینی دارند.

برای راهنمایی بیشتر در مورد خرید و قیمت ارزانترین ردیاب خودرو، مقاله “انتخاب بهترین ردیاب خودرو” را بخوانید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.