انتخاب بهترین ردیاب خودرو

انتخاب بهترین ردیاب خودرو (جی پی اس خودرو) همواره امری دشوار بوده چرا که جی پی اس یک دستگاه ردیاب خودرو است که به صاحبان و مالکان خودرو و دیگر وسایل نقلیه این امکان را میدهد تا اتومبیل خود را کنترل و در زمان سرقت ردیابی کنند. ردیاب خودرو علاوه بر تشخیص موقعیت دقیق خودرو، تاریخ و جزئیات محل خودرو را نیز مشخص میکند و در دسترس قرار میدهد.
در ادامه مقاله خود به معرفی بهترین برند ردیاب خودرو و جزئیات مرتبط با آن جهت انتخاب بهترین ردیاب خودرو میپردازیم.

16 دلیل برای خرید جی پی اس خودرو:

1. ردیاب خودرو سبب جلوگیری از سرقت اتومبیل شما میشود:

با نصب یک دزدگیر و ردیاب خودرو میتوانید از موقعیت مکانی خودروی خود از هرجایی که هستید اطلاع یابید. با سرقت رفتن وسیله نقلیه شما، یافتن محل آن به آسانی اتفاق میافتد. اگر در هنگام نصب جی پی اس ماشین، موقعیت و محدودهی جغرافیایی را فعال کنید؛ با خارج شدن خودرو از آن محدوده به شما هشدار داده خواهد شد.

2. GPS این قابلیت را دارد تا از راه دور، خودروی خود را کنترل کنید:

گاه اتفاق میافتد که خودروی شما در کنترل خودتان نیست، و اتفاقا دارای سرعت بیش از حد نیز میباشد؛ در این زمان با جی پی اس نصب شده به خودرو شما این امکان را دارید تا با قطع کردن موتور سبب بهبود ایمنی موتور و کنترل سرعت بیش از حد باشد.

3. با ردیاب خودرو (GPS) میتوانید بر رانندگی دیگر راننده ها که خودتان همراه آنها نیستید؛

نظارت داشته باشید: با این قابلیتی که تقریبا در انواع جی پی اس خودرو وجود دارد میتوانید نگرانی و تصادفات را با رانندگی دیگر افراد کاهش دهید.

4. ردیاب خودرو مانند یک نقشه راه عمل میکند:

اگر در مسیر و جاده ای شما راه را اشتباه طی کنید، جی پی اس این امکان را دارد که مسیر شما را تشخیص دهد و شما را به مقصد مورد نظر برساند.

انتخاب بهترین ردیاب خودرو(H1)

جی پی اس همانند یک نقشه راه برای شما عمل میکند.

5. جی پی اس ماشین کنترل سوخت خودروی شما را به دست میگیرد:

این دستگاه های مفید و کاربردی اگر در تنظیمات آنها گزینه سوخت را فعال کنید؛ این امکان را دارید تا بر اختلالات موتور خودروی خود نظارت داشته باشید؛ که در این صورت جلوی مصرف بی رویه سوخت خودرو گرفته خواهد شد.

6. برای اطلاع والدین از وضعیت رانندگی فرزندانشان مفید است:

ردیاب خودرو وضعیت رانندگی را به والدین اطلاع میدهد، والدین میتوانند از راه دور فرزندان خود را کنترل کنند و امنیت آنها را نیز در جاده ها حفظ کنند.

7. ردیاب خودرو در زمان و هزینه های شما صرفه جویی میکند:

در هنگام سفر و در مسیرهای طولانی و نا آشنا، GPS خودرو سبب راهنمایی مسیر برای شما میشود و قبل از پیشروی در مسیرهای نادرست به شما هشدار میدهد.

8. هزینه ردیاب مقرون به صرفه است:

تهیه بهترین برند ردیاب خودرو میتواند سالیان طولانی برای شما کار کنند و شما را در بسیاری از فعالیت های مربوط به رانندگی و جاده همراهی کند. با تهیه ردیاب خودرو بر بسیاری از دزدی ها و سرقت ها مسلط میشوید.

9. آن دسته از افرادی که همیشه به تنهایی سفر و یا مسافت های طولانی را در معابر بسیار خلوت طی میکنند؛

دیگر نگرانی ندارند. زیرا دستگاه های جی پی اس برای آنها همانند یک همسفر عمل میکند؛ همسفری که تمام مسیر های صحیح راه را میداند و شما را از ورود به مسیر اشتباه نیز باز میدارد.

10. مدیریت ناوگان و وسایل نقلیه عمومی و دولتی یک شهر آسان و قابل کنترل خواهد بود:

این مزیت بیشتر در شهر ها و استان های بزرگتر خودش را نشان میدهد. زیرا ردیاب خودرو و وسایل نقلیه عمومی و دولتی که زیر نظر نهاد و سازمان های دولتی میباشد؛ ممکن است که با سوء کنترل و مدیریت مواجه شوند. در این صورت نیاز است تا با نصب ردیاب بر روی آنها به طور دقیق تر بر روی تردد، میزان مسافت طی شده و سرقت آنها کنترل داشت.

11. به طور معمول در انواع جی پی اس خودرو این قابلیت وجود دارد که؛

با ارسال شدن پیامک برای تلفن همراه شما میتوانید از وضعیت و موقعیت مکانی خودروی خود اطلاع یابید.

12. گاهی افراد از این موضوع دچار نگرانی میشوند که؛

ممکن است ردیاب خودرو خاموش شود یا باطری آن تمام شود که در این حالت برای شما پیامک خواهد آمد و به شما اطلاع داده خواهد شد.

13. در انواع جی پی اس هایی که وجود دارد، مخصوصا جی پی اس های خودرو؛

برای مجری ها قانون این شرایط فراهم میشود تا بتوانند از آن به عنوان ابزاری برای ردیابی کردن مجرمان، تروریست ها، سارقان و… استفاده کنند. کافی است این دستگاه در یک زمان مناسب و کوتاه به تلفن همراه یا وسیله نقلیه فرد مورد نظر متصل شود.

انتخاب بهترین ردیاب خودرو(H1)

جی پی اس ها فرصت سرقت را از سارقان میگیرند.

14. گاهی ابزاری دقیق و مناسب نیاز دارید تا:

از وضعیت آب و هوایی و هشدار ها مربوط به آن اطلاع یابید. برخی از ردیاب های خودرو این ویژگی را دارند که هشدار و وضعیت آب و هوایی را به شما اطلاع دهند.

15. ردیاب خودرو فقط ویژگی ردیابی مسیر و یا افراد را ندارد؛

بلکه این ابزار هوشمند از میان هزاران توانایی اش میتواند حوادث، مسدود شدن جاده و مسیر و تصادفات جادهای را به شما نمایش دهد و به شما را تغییر مسیر هدایت کند.

16. از ویژگی های بی نظیر GPS میتوان به:

کاربرد آن در ارتش و کاربرد نظامی اشاره کرد. از این دستگاه برای تعیین هدف و مسیر موشک ها نیز استفاده می شود.

بررسی انواع جی پی اس خودرو:

جی پی اس ها سیستم های ردیابی هستند؛ که در بسیاری از امور به کار برده میشوند. برای مثال از GPS می توان برای ردیابی خودرو، کودکان، سالمندان، حیوانات و … استفاده کرد. در جدول زیر به بررسی انواع جی پی اس خودرو و قیمت ردیاب خودرو که بیشتر در بازار ایران مورد استفاده هستند؛ به طور خلاصه میپردازیم:

ردیف نام دستگاه مدل کاربرد قیمت (تومان)
1 ردیاب کارمکس IR100 ردیاب خودرو 980.000
2 ردیاب کوبان GPS303 ردیاب خودرو 990.000
3 ردیاب زنوتیک GT06N ردیاب خودرو 1.200.000
4 ردیاب تلتونیکا FMB920 ردیاب خودرو 1.130.000
5 ردیاب تلتونیکا FM5300 ردیاب خودرو 3.500.000
6 ردیاب تلتونیکا TMT250 ردیاب خودرو 1.850.000
7 ردیاب لندر LD-57R ردیاب خودرو 880.000
8 ردیاب وایزر F150 ردیاب خودرو 1.285.000

شرکت کارمکس، فعال حوزه ردیاب خودرو:

ردیاب کارمکس که در لیست انتخاب بهترین ردیاب خودرو در جدول فوق در ایران قرار گرفته است؛ توسط یک تیم و شرکت حرفهای که مدت کوتاهی آغاز بکار کرده است، تولید میشود. این شرکت عرصه فعالیت گستردهای در زمینه تولید ردیاب و دزدگیر خودرو، ماشین های سنگین، کامیون، اتوبوس، جی پی اس موتورسیکلت و… دارد.

این شرکت معتبر در حوزه ردیاب و دزدگیر های حرفه ای بسیار خوش درخشیده است، همچنین کارمکس میتواند بهترین گزینه برای شما باشد. دزدگیر و ردیاب خودرو تهیه شده از این برند ردیاب خودرو اطمینان و اعتماد شما را به طور کامل برای وسایل نقلیه تان جلب میکند. ویژگی ها و خدمات محصولات این شرکت متقاضی و خریدار را شگفت زده خواهد کرد. برای خرید دزدگیر و ردیاب خودرو با اطمینان میتوانید به این شرکت مراجعه کنید. همچنین یادتان نرود که با وجود کیفیت عالی محصولات این برند، قیمت های مقرون به صرفه ای برای محصولات در نظر گرفته شده است.

جی پی اس کارمکس از طریق یک دستگاه سخت افزار به وسیله نقلیه شما متصل میشود؛ و سپس برقراری ارتباط فراهم میشود. این دستگاه ردیاب این قابلیت را دارد که با پنهان شدن در خودروی شما از دید سارقین محو شود و شما با تلفن همراه و یا هر وسیله دیگری که به آن متصل است، شاهد حرکات سارق باشید. موقعیت یابی خودرو به طور دقیق و لحظه ای از دیگر امکانات این ردیاب خودرو است. با نصب کارمکس بر روی خودروی خود میتوانید تمام جزئیات مربوط به مسافت های پیموده شده و سفر های رفته را بررسی کنید.

اگر شما برای دستگاه جی پی اسی که به خودوریتان متصل است محدوده تعریف کنید؛ دیگر خودرو اجازه خروج از آن محدوده مشخص شده را ندارد. در واقع این محدوده مانند یک حاشیه امن برای اتومبیل شما می باشد.

اگر خودروی شما ربوده شد و به سرقت رفت، کارمکس به طور دقیق و جزئی اطلاعات آن منطقه را در اختیار شما قرار خواهد دارد تا بتوانید به راحتی به خودروی خود دسترسی پیدا کنید.

انتخاب بهترین ردیاب خودرو(H1)

ردیاب خودرو کامکس هر گونه وسیله نقلیه ای را پشتیبانی میکند.

با استفاده از دستگاه دزدگیر ردیاب خودرو کارمکس و نصب نرم افزار کارمکس بر روی تلفن همراه و یا کامپیوتر هوشمندانه کنترل وسایل نقلیه و خودروهای خود را به دست بگیرید. مطمئن باشید با خرید ردیاب خودرو ازاین برند هرگز پشیمان نخواهید شد. در جدول زیر ویژگی ها و توضیحاتی درباره محصولات برند کارمکس و قیمت جی پی اس کارمکس برای شما ارائه شده است (جهت انتخاب بهترین ردیاب خودرو):

ردیف ویژگی وضعیت توضیحات
1 هشدار سرعت دارد
2 گزارش میزان مسیر طی شده دارد
3 سرعت مجاز خودرو دارد
4 ثبت میزان سرعت حین رانندگی دارد
5 نشانگر LED وضعیت آنتن ها دارد
6 قابل استفاده برای خودروهای سبک و سنگین دارد
7 سنسور جی پی اس دارد
8 جایگاه سیمکارت دارد
9 حالت صرفه جویی در انرژی دارد
10 کارت گارانتی دارد یک ساله
11 دفترچه راهنما دارد به زبان فارسی
12 کابل های مورد نیاز دارد

مزیت های هشدار GPS خودرو:

سیستم امنیتی که شبانه روز برای وسیله نقلیه شما فعال باشد، این امکان را فراهم خواهد کرد که امنیت خودروی شما به طور تضمینی حفظ شود و به دست سارقان نیفتد. معمولا ردیاب خودرو در انواع مختلف آن این ویژگی را دارند که به شما در هر لحظه ای هشدار و علائم خطر را بدهند. روش های سرقت هر روزه در حال گسترش یافتن و پیچیده تر شدن است، و همچنین خودرو ها هم مستعد سرقت هستند. در برخی از ایالت ها و منطقه های دنیا باید برای خودرو و وسیله نقلیه سرقت شده تان هزینه بیمه سنگینی را پرداخت کنید؛ اما تهیه یک GPS خودرو قطعا مقرون به صرفه تر است.

دستگاه های جی پی اس خودرو میتوانند با تلفن های همراه شما هماهنگ شوند و شما را در لحظه با خبر سازند. این ویژگی به شما این امکان را میدهد تا در هرجایی که هستید خودروی خود را در منزل و یا در فاصله خیلی دورتر از ماشین خود، کنترل و بررسی کنید.

قابلیت GPS یا ردیاب خودرو به همراه  (CARLOCK):

اگر قصد دارید که برنامه جی پی اس ماشین را بر روی وسیله نقلیه خود اجرا کنید، به شما پیشنهاد میشود که؛ برنامه CARLOCK (یا همان قفل ماشین) را نیز به همراه آن نصب و اجرا کنید. عملکرد این سیستم ها سبب میشود تا در زمان خطر و حساس و در غیاب شما هشدارهایی به شما داده شود که؛ وسیله نقلیه در خطر یا در معرض سرقت است. دقت حساسیت این دستگاه بسیار بالا است؛ بطوریکه با فعال کردن آن هر حرکت اضافه، غیر معمول، لرزش کوچک کنار وسیله، عبور و گذر افراد و اجسام و یا افرادی که قصد دارند با اجبار به وسیله نقلیه شما دست پیدا کنند؛ به شما اطلاع داده میشود.

جی پی اس و کار لاکر خودرو شما را ایمن میکند.

جی پی اس و کار لاکر خودرو شما را ایمن میکند.

و در آخر می توان به این موضوع اشاره کرد که؛ از آنجایی که دستگاه جی پی اس و ردیاب خودرو به عنوان یک ابزار امنیتی و حفاظتی و در واقع حفظ سرمایه است؛ پس باید در تهیه آن نیز به طور کامل یادمان باشد که فاکتور های یک جی پی اس خوب مانند قیمت ردیاب مناسب، کیفیت مناسب و معتبر بودن را در نظر بگیریم و بهترین شرکت و برند را برای تهیه آن انتخاب بهترین ردیاب خودرو را انجام دهیم.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. مهدی گفت:

    سلام کارمکسIR 100 هم از برق خودرو استفاده می کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.