جی پی اس آهنربایی خودرو ارزان قیمت

جی پی اس آهنربایی خودرو ارزان قیمت:

بسیاری از افراد نصب ردیاب خودرو مغناطیسی را در فیلم‌ها به‌ویژه سکانس‌های پلیسی فیلم دیده‌اند. ارزان‌ترین ردیاب خودرو مغناطیسی در بازار نیز وجود دارد و دارای ابعاد گوناگونی می‌باشند. به‌محض اینکه ردیاب خودرو را به آن متصل می‌کنیم می‌توانیم با استفاده از جی‌پی‌اس خودرو مسیر و موقعیت مکانی ماشین را ردیابی کنیم. یکی از مزیت‌های مهم ردیاب مغناطیسی خودرو نصب سریع آن می‌باشد که تنها چند ثانیه طول می‌کشد. در عرض چند ثانیه می‌توان آن را به خودرو وصل کرد و از آن استفاده نمود.

باتوجه‌به اینکه این ردیاب‌ها زیر خودرو نصب می‌شوند و نسبت به محل‌های دیگر زیر خودرو بیش‌تر در معرض برخورد با آب می‌باشد این ردیاب‌ها را ضد آب می‌سازند. با نصب ردیاب مغناطیسی خودرو مغناطیسی می‌توانید به‌وسیله نرم‌افزار، تلگرام، پیامک و تماس تلفنی از موقعیت مکانی خودرو خود اطلاع پیدا کنید. ردیاب مغناطیسی امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد مانند:

 • ردیابی
 • زنگ حرکت
 • حصار Geo Fence
 • بررسی تاریخ مسیر حرکت
 • نظارت

برای مثال زمانی که شارژ باتری شما و یا شارژ جی‌پی‌اس رو به اتمام باشد به شما هشدار داده می‌شود.

اگر خودرو بدون اینکه روشن شود حرکت کند مانند زمانی که خودرو را بکسل می‌کند برای شما پیامک ارسال می‌شود و به شما اطلاع می‌دهند. در زمان تغییر زاویه دادن خودرو نیز شما می‌توانید موقعیت وسیله نقلیه خود را در مانیتور مشاهده نمایید. دقت جی پی اس آهنربایی خودرو برای تغییر جهت خودرو بسیار دقیق می‌باشد.

همچنین ردیاب مغناطیسی تعدادی امکانات دارد که به حفظ سلامت باتری ذخیره نیرو کمک می‌کند. امکاناتی مانند:

 • حالت خواب ردیاب یا Sleep Mode
 • زمان
 • سنسور شتاب یا Accelerometer

 

جی پی اس آهنربایی خودرو ارزان قیمت

جی پی اس آهنربایی خودرو ارزان قیمت

نصب و راه‌اندازی جی پی اس آهنربایی خودرو :

اگر برای نصب و راه‌اندازی ردیاب به مشکل برخوردید می توانید با فروشگاه ما تماس بگیرید و راهنمایی و مشاوره کامل را دررابطه‌با نصب و راه‌اندازی جی پی اس دریافت کنید. ردیاب مغناطیسی آن‌قدر کوچک می‌باشد که به راحی در هرجایی از خودرو پنهان می‌شود. همچنین این ردیاب یک آهنربای بسیار قوی دارد که سریع به شاسی متصل می‌شود.

به طور معمول محل پیشنهادی برای اتصال ردیاب در قسمت شاسی و یا زیر باک خودرو می باشد. زیرا این محل ها در زمان تعمیر هم زیاد در معرض دید نمی باشند و نقص در این محل ها از خودرو به ندرت دیده می شوند.  در تصویری که در ادامه مشاهده می کنید محل هایی که آبی و یا سبز شده اند بهترین محل اتصال برای ارزان ترین ردیاب خودرو مغناطیسی می‌باشند.

برای اینکه ردیاب را به‌درستی نصب کنید ابتدا باید مشخص کنید که ردیاب را به چه منظور و برای چه کاری می‌خواهید نصب کنید. بعد از مشخص‌کردن این موضوع در مرحله بعد باید یک مکان مناسب برای نصب ردیاب پیدا کنید. بهترین محل برای اتصال و نصب ردیاب در زیر ماشین و محل‌های فلزی می‌باشد که در سمت راننده و یا شاگرد قرار دارند.

آیا داخل اتاق خودرو محل مناسبی برای نصب ردیاب آهنربایی خودرو می‌باشد؟

برای بسیاری از افراد این سؤال پیش می‌آید که آیا نصب ارزان‌ترین ردیاب خودرو مغناطیسی در اتاقک وسیله نقلیه در محل‌هایی مانند پشت و یا زیر صندلی مناسب نمی‌باشد؟ در جواب این سؤال باید یک نه قاطع گفت. مهم‌ترین دلیلی که برای نصب جی پی اس در زیر ماشین وجود دارد این نکته می‌باشد که زیر ماشین بهترین و مناسب‌ترین محل برای دریافت امواج ماهواره‌ای می‌باشد. اگر ردیاب را در داخل خودرو قرار دهیم سیگنال ماهواره‌ای ضعیف می‌شود چون حتماً باید از یک قطعه فلزی عبور کند و در زمانی که شما جی پی اس را در زیر ماشین وصل کنید راهی که امواج باید می‌رفتند را طی کرده‌اید. با نصب ردیاب در محل درست می‌توانید خودرو هرجا که می‌رود در مانیتور آن را مشاهده کنید. همچنین درصد شارژ باتری نیز قابل‌مشاهده است و به‌راحتی می‌توانید زمان شارژ کردن باتری جی‌پی‌اس را حدس بزنید.

طول عمر باتری ردیاب‌های آهنربایی چقدر می‌باشد؟

درصورتی‌که باتری را به ولتاژ معمولی خودرو که بین 12 تا 24 ولت می‌باشد وصل کنیم طول عمر آن بین 5 تا 8 ماه خواهد بود. اما درصورتی‌که ولتاژ کم‌تر باشد طول عمر باتری نیز بیش‌تر خواهد بود. می‌توان یک باتری جداگانه برای ردیاب تهیه کرد که سلامت آن تا 6 ماه تضمین باشد.

ارزان‌ترین ردیاب خودرو آهنربایی را می‌توان سفارش داد و تهیه کرد.

مشتریان ردیاب آهنربایی خودرو بیش‌تر چه گروهی می‌باشند؟

در این بخش از مقاله به شما می‌گوییم که اغلب افرادی که از جی پی اس مغناطیسی استفاده می‌کنند در چه گروهی هستند.

 • والدین رانندگانی که نوجوان هستند؛
 • همسر و یا همکاری که مشکوک می‌باشد؛
 • مجریان قانون یا آژانس‌های دولتی؛
 • مالکان ناوگان‌های خودرویی؛
 • محققان خصوصی.

ارزان ترین ردیاب خودرو (مقایسه GPS ها) هم می‌تواندبه شما برای انتخاب یک ردیاب خودروی با قیمت مناسب کمک کند. کار اصلی یک ردیاب نشان‌دادن موقعیت مکانی یک محرک می‌باشد که این کار را ارزان‌ترین ردیاب خودرو نیز به بهترین شکل انجام می‌دهد. در زمان خرید باید حواستان به انتخاب فروشگاه مناسب باشد که به شما خدمات پس از فروش را ارائه دهد. برای خدمات پس از فروش به یک تیم انفورماتیک، تعمیرات، بازبینی و پشتیبانی نیاز است. در زمان خرید علاوه بر قیمت ردیاب خودرو باید به خدمات پس از فروشی که فروشگاه برای شما ارائه می‌دهد توجه فرمایید.

 

 

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

 1. محمد گفت:

  مقاله خیلی مفیدی بود، کامل و با اشاره به همه جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.