ردیاب خودرو برای جلوگیری از سرقت

کاربردها و قابلیت های ردیاب خودرو

امروزه ردیاب خودرو یکی از ابزارهای کاربردی در جلوگیری از سرقت وسایل نقلیه به شمار می رود. تجربه نشان داده است که استفاده از جی پی اس خودرو در بسیاری از شرایط بسیار سودمند بوده و توانسته است از خطراتی که ماشین را مورد تهدید قرار می دهند، محافظت کند. در ادامه این متن ما به ویژگی های منحصر بفرد بهترین برند ردیاب خودرو در ایران به اسم ((ردیاب خودروی کارمکس)) می پردازیم.

ردیاب خودرو و ابعاد آن

ردیاب خودرو و ابعاد آن

قابلیت های ردیاب خودرو

دزدگیر ردیاب خودرو دارای قابلیت های فراوان است که به وسیله آنها، امنیت را برای انواع وسایل نقلیه فراهم می کند. در ادامه ما به چند مورد از مهمترین این قابلیت ها اشاره خواهیم نمود.

1_اعلان هشدار در وضعیت های مختلف

یکی از امکانات مهم دزدگیر جی پی اس ماشین، قابلیت اعلان هشدار در شرایط مختلف است. به این صورت که اگر به خودرو آسیبی وارد و یا توسط فرد دیگری ربوده و جابجا شود، ردیاب ماشین به سرعت به مالک خودرو اعلان هشدار از طریق پیامک و یا تماس، ارسال می کند.

2_خاموش کردن خودرو از راه دور

همچنین از قابلیت های منحصر بفرد ردیاب خودرو می توان به خاموش شدن ماشین هنگام سرقت اشاره نمود. به این صورت که شما با بکارگیری این ابزار می توانید از طریق GPS تلفن همراه، اقدام به یافتن خودرو نمایید.

3_باتری پشتیبان

در ردیاب های خودرو باتری هایی تعبیه شده است تا هنگام قطع برق یا ربوده شدن باتری خودرو، به کار افتاده و همچنان از خودرو در برابر خطرات احتمالی حفاظت می کنند. با وجود این قابلیت، دیگر نگرانی برای خریداران این محصول وجود نخواهد داشت و آن ها همواره قادر خواهند بود تا به صورت آنلاین بر روی خودروی خود کنترل کامل داشته باشند.

4_نمایش سفرها با تمامی جزئیات

به وسیله این قابلیت، شما می توانید سفرهای طی شده توسط خودرو را به همراه جزییات دقیقی همچون: ابتدا و انتهای سفر، مسیر طی شده، بازه زمانی سفر و… را بر روی تلفن همراه خود چک کنید.

امکانات دیگر…

جی پی اس های دزدگیر یا همان ردیاب های خودرو علاوه بر حفظ امنیت وسیله نقلیه شما، دارای امکانات مفید و کارآمد دیگری هستند که در نگهداری خودروی شما می توانند بسیار کاربردی باشند. برخی از این امکانات منحصر بفرد عبارت اند از: گزارشات روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه، کنترل نمودن ناحیه مشخص شده برای خودرو بر روی نقشه، کنترل دقیق سرعت و…

امکانات ردیاب خودرو

امکانات ردیاب خودرو

یک ردیاب خودروی مطمئن، به صرفه و با کارایی های فراوان

کارمکس از اولین و معتبر ترین تولید کنندگان ردیاب های با کیفیت خودرو در ایران می باشد. قیمت های جی پی اس ماشین و جی پی اس موتورسیکلت کارمکس بسیار مناسب است و هموطنان می توانند آنها را به راحتی از سایت کارمکس خریداری نمایند. ردیاب خودروی این شرکت دارای قابلیت ها و امکانات فراوانی بوده که در بالا به قسمت کوچکی از این کاربردها اشاره شد. این ردیاب امکان نصب بر روی انواع وسایل نقلیه از جمله: ماشین، موتور، اتوبوس و… را دارد. بدین وسیله مشتریان با نصب جی پی اس خودروی کارمکس، می توانند به راحتی از ماشین خود مراقبت کنند.

ضرورت استفاده از ردیاب خودرو در دنیای مدرن

با توجه به توضیحاتی که ذکر شد، برداشت می شود که حفظ امنیت اموال دارای امنیت بالایی می باشند. پس می بایست با انتخاب دزدگیر ردیاب خودرو مناسب، از بوجود آمدن خطرات احتمالی جلوگیری کنیم. اجازه بدهید تا با یک مثال، این موضوع را شفاف تر کنم: فرض کنید شما در مکانی دور از شهر و دوربین های امنیتی هستید. حال شما برای انجام امری، مجبور به ترک خودرو می شوید. در این هنگام بر فرض خودرو شما ربوده می شود. خب، در اینجا دو سناریوی متفاوت بوجود می آید: سناریوی اول آن است که خودروی شما مجهز به ابزارهای امنیتی همچون ردیاب و دزدگیر نباشد. در این صورت پیدا کردن خودروی ربوده شده بسیار دشوار خواهد بود و ممکن است که قبل از یافتن آن، خودروی شما اوراق شود. سناریوی دوم هم این است که شما از قبل خودروی خود را به ردیاب های هوشمند کارمکس مجهز کرده باشید. با این وجود شما قادر خواهید بود به کمک اپلیکیشن کارمکس، موقعیت هر لحظه خودرو خود را در نقشه ببینید و خودروی خود را صحیح و سالم پیدا کنید.

نمایش خودرو بر روی نقشه توسط ردیاب خودرو

نمایش خودرو بر روی نقشه توسط ردیاب خودرو

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.