درباره ما

درباره شرکت:

شرکت ره کاوان آیریک کار خود را از سال 1398 در زمینه اینترنت اشیاء آغاز کرد . “آیریک” با پتانسیل و انگیزه بالا و دید روشن، توانست حوزه‌ی فعالیت خود را گسترش دهد و علاوه بر اینترنت اشیاء، به حوزه‌ی سرویس های هوشمند و سرویس های مبتنی بر مکان نیز ورود پیدا کند

اهداف شرکت:

تیم خلاقیت “آیریک” تمام پتانسیل خود را به کار گرفته و از سال 1396 به تحقیق و بررسی نیاز ها در جامعه ی امروزی پرداخته و همزمان با برگذاری جلسات اطاق فکر به دنبال ارائه راه حل های مبتکرانه و خلاقانه برای رفع نیازهای شناسایی شده می پردازد

چشم انداز شرکت:

ما اعتقاد به ترویج استعداد ها، خودشکوفایی و تلاش برای کسب دانش داریم و اهدافمان را در همین راستا تعیین کرده ایم تا بتوانیم از آنچه که پتانسیل واقعی ماست استفاده کرده و گام هر چند کوچکی برای بهتر کردن جهان اطرافمان برداریم.

درباره ردیاب خودروی کارمکس:
اگر به دنبال یک ردیاب و دزدگیر خودرو هوشمند حرفه ای جهت کنترل بهتر وسیله نقلیه خود هستید، کارمکس بهترین انتخاب برای شماست بعد از نصب کارمکس روی وسیله نقلیه به راحتی میتوانید با استفاده از اپلیکیشن موبایل کارمکس و کامپیوتر منزل از امکانات یک ردیاب کامل و دزدگیر حرفه ای به طور همزمان استفاده کنید. شما می توانید با نصب مخفی ردیاب کارمکس، اطمینان داشته باشید که اشخاص غریبه از وجود آن مطلع نخواهند شد.

ردیاب خودرو «کارمکس» مدل «IR100» شما را در هر زمان و مکانی از موقعیت وسیله نقیله تان مطلع می‌سازد. موقعیت خودرو خود را بصورت آنلاین روی نقشه گوگل می‌بینید و دیگر نگران به سرقت رفتن آن نخواهید بود. ردیاب خودرو IR100 کارمکس با ابعاد مناسب به آسانی قابل نصب بصورت پنهان در داخل انواع وسایل نقلیه سواری، موتورسیکلت و وسایل نقلیه سنگین است. پس از نصب آن می‌توانید به کمک اپلیکیشن کارمکس که قابل نصب بر روی پلتفرم‌های مختلف اندروید، iOS و ویندوز است، از تمامی امکانات این ردیاب استفاده کنید. به محض روشن شدن خودرو، هشدار آن را بر روی اپ دریافت کنید. محدوده ترافیک یا بازه سرعت مجاز تعریف کنید تا در صورت ورود و خروج از محدوده یا تجاوز از سرعت تعیین شده، از آن مطلع شوید. گزارشات متنوع از لحظه شروع سفر تا پایان آن بگیرید و آن‌ها را از نظر زمانی با یکدیگر مقایسه کنید. بینهایت سفر را در تلفن همراه خود ذخیره داشته باشید. به کمک پنل مدیریتی و سازمانی، چندین خودرو را بصورت همزمان کنترل کنید و موقعیت فعلی آنها را بر روی چندین تلفن همراه هوشمند، تبلت، کامپیوترهای شخصی یا سازمانی بصورت همزمان مشاهده کنید. یکی از مهم‌ترین مزایای ردیاب خودرو IR100 آن است که این محصول بطور کامل ساخت متخصصان ایرانی بوده و از سرورهای اختصاصی برای پشتیبانی آن استفاده شده است. با این ویژگی، حتی در وضعیت خاموش بودن خودرو نیز، هر یک ساعت یکبار از موقعیت آن آگاه می‌شوید. به منظور بهره مندی از دقت بالا در ردیابی وسیله نقلیه، از چندین سیستم ارتباطی شامل، GPS، GPRS و GNSS با دقت مکانی یک متر استفاده شده است. اپلیکیشن کارمکس بطور کاملا اختصاصی مطابق نیاز و سلیقه جامعه ایرانی توسعه یافته است و شما برای نصب دستگاه و اپلیکیشن نیازی به انجام مراحل رجیستری نخواهید داشت.